خانم شاراپووا ۳۰ ساله و از پر افتخارترین بازیکنان تنیس جهان است.
خانم شاراپووا ۳۰ ساله و از پر افتخارترین بازیکنان تنیس جهان است.

همکاری یک تنیس باز روسی، طراح مد ایتالیایی، و شرکت نایکی به ارائه یک لباس تنیس جدید انجامید. «ماریا شاراپووا» تنیس باز روسی با «ریکاردو تیشی» طراح مد ایتالیایی به شرکت لباس ورزشی «نایکی» پیوسته اند تا برای مسابقات تنیس آزاد آمریکا یک لباس ورزش طراحی کنند.

ماریا شاراپووا در این مسابقات که هفته آینده آغاز می شود، بعد از مدتها حضور خواهد داشت، لباسی مشکی رنگ توری با الماس های شرکت « سواروفسکی» بر تن خواهد داشت.

​​شاراپووا این لباس را در مسابقات شب هنگامش خواهد پوشید. لباس نه تنها از نظر مد قابل تحسین است، بلکه در بین لباس های تنیس نیز، به دلیل رنگ و تزئینات سبکی منحصر به فرد به شمار می رود.

شاراپووا در مسابقات سال ۲۰۰۶ نیز لباس مشکی پوشیده بود. او در آن سال برنده شد.

می گوید دوست دارد حس کند شیک است و لباس مشکی ای که پوشیده بود این حس را به او می داد. او گفت می خواهد دوباره این حس را تجربه کند.

ریکاردو تیشی که طراح شرکت نایکی شده است می گوید به ماریا شاراپووا به عنوان یک ورزشکار احترام فراوانی دارد و می افزاید که ماریا هم به او به عنوان یک طراح مد احترام می گذارد. بنابر این همکاری آنها همکاری موفقی بوده است.

​​تیشی می گوید تصمیم او بود که از تور و الماس استفاده کنند چون به این دو عنصر علاقه دارد. تصمیم گرفتند از رنگ مشکی استفاده کنند چون رنگ خوش شانس ماریا است.

لباس مشکی که نتیجه این همکاری است از روز شنبه در فروشگاه های نایکی به فروش گذاشته خواهد شود.

قیمت لباس ۵۰۰ دلار است و یک کت مشکی هم برای آن طراحی شده که ۷۰۰ دلار قیمت دارد. 

«ماریا شاراپووا» تنیس باز روسی به خاطر دوپینگ یکسال از میادین ورزشی دور بود.