Iran Protest
Iran Protest

تظاهرات اعتراضی مردم ایران در شهرهای مختلف بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت و با واکنش گروهی از هنرمندان ایرانی خارج کشور همراه شد. این چهره های مشهور با انتشار پیام های نوشتاری یا بازنشر عکس، تصویر یا موزیک ویدئو از جنبش آزادی خواهی مردم حمایت کردند.

مروری داریم بر تعدادی از این پیام ها در شبکه های اجتماعی :

گوگوش خواننده:
نسلی که نخواهد سوخت

نسلى كه نخواهد سوخت? #فقط_آزادی

A post shared by Googoosh / گوگوش (@googoosh) on

​​

داریوش خواننده:
بخوان با ما سرود فتح فردا که فردا می رسد با پرچم ما

​​

ابی خواننده:
 سربلندی ملت ایران آرزوی همه ایرانیان است به امید رهایی از چنگال فقر ، بیکاری، گرانی و زندان. به امید روزی که کودک کاری وجود نداشته باشه و روزی که نان آور خانه سرشکسته و دست خالی نباشه و جوان ایرانی در همه کشورها جا داشته باشه. به امید روزی که زن ایرانی شجاع نماد ایران آزاد باشه.

​​

شهره خواننده:
امیدوارم فریاد اعتراضاتی که این روزها از وطنم «ایران» به گوش می رسی نویدی برای فردایی روشن باشد و هر آنچه هموطنان عزیزم بخصوص جوانان خواستار آن هستند همان بشود. این روزها اخبار را دنبال می کنم و قلبم همراه شماست.

. امیدوارم فریاد اعتراضاتی که این روزها از وطنم (ایران) به گوش میرسد نویدی برای فردایی روشن باشد و هر آنچه هموطنان عزیزم بخصوص جوانان خواستار آن هستند همان بشود. این روزها اخبار را دنبال میکنم و قلبم همراه با شماست. شهره صولتی . #از_خزر_تا_فارس ترانه سرا: #بابک_صحرایی اهنگساز: #حامدحنيفى تنطيم کننده: #كسرى . #شهره #شهره_صولتی #اعتراض #فقر #گرانی #ایران #مشهد #شاهرود #نیشابور #لرستان #خرم_آباد #کرمانشاه #اصفهان #شیراز #تهران #رشت #Shohreh #ShohrehSolati #Iran #Iranian #Persian ____________ Youtube.com/c/shohrehsolati Instagram.com/shohrehofficial Facebook.com/Sh.Solati Telegram.me/shohrehsolatiofficialchannel Twitter.com/ShohrehSolati shohreh-solati.com

A post shared by SHOHREH SOLATI (@shohrehofficial) on

​​​​

نازنین بنیادی بازیگر:
همزبان با مردم برخاسته ایران چشم به راه ِ آفتابخیزان باشید

​​​