کیتی پری
کیتی پری

سال ۲۰۱۶، سال ماسک صورت بود. ماسکهای محبوب سال ، آووکادو ، موز ، خاک رس و زردچوبه بودند. آووکادو و موز باعث درخشش پوست می شوند، زردچوبه بافت پوست را تقویت می کند ، التهاب را کاهش می دهد و جوش صورت را از بین می برد و خاک رس چربی اضافه پوست را جذب می کند.

Girls day, masking with @MeaningfulBeauty. ?•

A photo posted by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

​​چهره های مشهور از مدونا تا سیندی کرافورد، ادل و لیدی گاگا، تصاویری از خود و ماسکهای صورتشان را بر روی شبکه های اجتماعی منتشر کردند. برخی، با ماسک خود را به شکلهای عجیب غریب درمی آورند و به این ترتیب پروسه ماسک گذاشتن را برای خود جالب و سرگرم کننده میکنند.

 

​​«ننت دو گاسپه»، تاجر مشهور کانادایی-فرانسوی با ابتکار جالبی به نام «ماسک خشک» خبرساز شد. ماسکهای دو گاسپه کاملا خشک هستند و پس از پانزده دقیقه پوست را به وضوح شفاف تر از قبل می کنند. این ماسکها برای دور چشم، دست و پا نیز استفاده می شوند.

So pretty you're going to want to wear them everywhere! #Nannettedegaspe #NNTT #youthrevealed #artofmasquologie ?: @jess_chia

A photo posted by NANNETTE de GASPÉ (@nannettedegaspe) on

 

لیدی گاگا، با انتشار عکسی از ماسک کولاژن لب، توجه طرفدارانش را به این شیوه از مراقب از لب به خصوص در فصل زمستان جلب کرد. گاگا میگوید این ماسک به بزرگ جلوه دادن لبها بدون تزریق نیز کمک میکند.

​​

کسانی که شیوه های سریع و بی دردسر را برای شادابی پوست ترجیح میدهند نیز میتوانند به سالن های مخصوص «نور درمانی» و «سرما درمانی» که رفته رفته به تعدادشان اضافه می شود مراجعه کنند. در روش «نور درمانی» پوست صورت با استفاده از لیزر به گونه ای تحریک می شود که سلول ها خیال کنند در پوست زخم ایجاد شده و شروع به ترمیم خود کنند.

 

زنانی که به دنبال جوانی و شادابی هستند، اکسیر جوانی را در ماسک موسوم به «دی ان ای» می جویند. در این روش ابتدا دی ان ای پوست آزمایش می شود تا ماسک بر اساس نیازهای خاص مشتری طراحی شود.قیمتش حدود دویست دلار است و توصیه می شود هر ماه تجدید شود.

​​از میان ورزش ها ، تب کلاسهای پیلاتس بالا گرفته است؛ مجموعه ورزشهایی ﮐﻪ با کنترل ذهن بر اﻧﻌﻄﺎف  پذیری و ﻗﺪرت در اﻧﺪاﻣﮫﺎی ﺑﺪن تمرکز می کند.
انجام حرکات آکروباتیک نیز بخشی از این ورزش است و بدون حجیم کردن عضلات، بدن را می سازد.

​​
اما در آرایش، بسیاری از زنان شیک پوش که معولا آرایش کمرنگ را ترجیح می دهند در پاییز و زمستان امسال ، به سراغ ابروهای پهن ، مژه های بلند و پرپشت ، ماتیک های زرشکی و سایه های براق رفتند.
 

Beautiful look by @roseandben ・・・ Eyes are @anastasiabeverlyhills shadows in: orange Soda, Birkin, and beauty mark in crease ? Lid is @colourpopcosmetics Birthday Boy shadow? lips are @colourpopcosmetics #mattex lippie stix in Chateau ? inner corner is #colourpop tassel ? liner is @inglot_usa 77 gel liner ? @urbandecaycosmetics naked skin foundation in 3.5 ? @amazingcosmetics_official amazing corrector in light medium on top of their Amazing Concealer in medium beige ? nail color is @formulaxnail Wingwoman ? @lauramercier translucent powder to set ? brows are dark brown #browwiz set with clear brow gel ? #anastasiabeverlyhills #anastasiabrows #wakeupandmakeup #vegas_nay #hudabeauty #sephora #trendingatsephora #maccosmetics #motd #aldo #lauramercier #nars #urbandecay #amazingcosmetics

A photo posted by Beauty Fashion Makeup ? (@beauty.trends) on

​​

آرایش دائم هم دوباره محبوب شده است. زنانی که دوست دارند همیشه آرایش کرده باشند اما وقت زیادی برای آرایش ندارند ، آرایش دائم را ترجیح می دهند و در سال ۲۰۱۶، عده زیادی به سراغ این شیوه از آرایش رفتند.

در آرایش مو، معیار سنجش چهره های مشهور هالیوود هستند و فرش قرمزهایی که همه برای پیشی گرفتن از یکدیگر در زیبایی رقابت می کنند. مد سال ۲۰۱۶ در مو، چتری بود. دلیل استفاده از چتری در مدل مو، پوشاندن چروکهای احتمالی روی پیشانی و جوان نشان دادن صورت عنوان شده است.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif