اندی مددیان

اندی مددیان،خواننده ایرانی ساکن لس آنجلس قرار است روز جمعه ستاره خود را در بلوار مشاهیر هالیوود دریافت کند. آقای مددیان، در اینستاگرام ضمن همدردی با ایرانیان در سراسر جهان گفته بايد از هر فرصت و مناسبتى برای جلب توجه  جهانیان به ايران و ايرانى بهره برد.

اندی در ادامه گفت مراسم اعطای ستاره به او می تواند این موقعیت را فراهم کند تا ایرانیان خارج از کشور بتوانند چهره «حقیقی، مهربان و صلح طلب» مردم ایران را نشان دهند.

View this post on Instagram

با توجه به حوادث تاسف انگيز ى كه اخيرا در ايران اتفاق افتاده، من هم با مردم عزيز سرزمينم همدردم و مانند تمام ايرانيان در سراسر جهان، اخبار كشورم را با دقت دنبال ميكنم و نگران ومضطرب امنيت و سرنوشت هموطنانم هستم. من فكر ميكنم در اين مقطع زمانى، مسئوليت خطيرى بر دوش ما ايرانيان خارج از كشور است، به اين معنا كه ما نه تنها بايد همبستگى خود را با هموطنان داخل ايران اعلام كنيم بلكه بايد از هر فرصت و مناسبتى استفاده كنيم تا ايران و ايرانى را آنچنان كه شايسته است به جهانيان معرفى نمائيم. متاسفانه بخصوص در چند هفته ى اخير، نام ايران در رسانه هاى خارجى با اتفاقات ناخوشايندى همراه بوده است و اين وظيفه ى ما ايرانيان خارج از كشور است كه چهره ى حقيقى، مهربان و صلح طلب مردم ايران را به جهانيان نشان دهيم. اين جمعه ١٧ ژانويه موقعيت مناسبى براى حضور هموطنان عزيزمان به اين منظور است. در آن روز توجه رسانه هاى مطرح آمريكا مجددا بسوى ايرانيان خواهد بود و ما امكان آن را داريم كه ايران و ايرانى را آنچنان كه بايد، و به عنوان كشور و ملتى با فرهنگ، صلح طلب، هنر دوست و متمدن به جهانيان نشان دهيم. ستاره ى هاليوود تنها متعلق به من نيست بلكه اين يك افتخار ملى ست و به همه ى ما تعلق دارد. در جايى كه هاليوود با وجود صد ها هنرمند و چهره هاى سرشناس و مشهور ، به يك هنرمند ايرانى چنين ارزشى بدهد، مايه ى خرسندى و باعث افتخار هر ايرانى ست و من از صميم قلب از كميته ى انتخابى مشاهير هاليوود از اين بابت سپاسگزارم. با احترام به آنچه اين روزها در كشورمان ميگذرد، به اطلاع شما هموطنان عزيزم ميرسانم كه اين مراسم با جشن و رقص و موسيقى شاد همراه نخواهد بود، بلكه مراسمى ست كاملا رسمى و در طول آن مطمئنا از هموطنان از دست رفته در سقوط هواپيما ياد خواهيم كرد و يادشان را گرامى خواهيم داشت. به اميد حضور و ديدار شما عزيزان همين جمعه ١٧ ژانويه ساعت ١١ صبح.

A post shared by Andymadadian (@andymusic1) on


اندی، نخستین هنرمند ایرانی است که صاحب چنین ستاره ای در هالیوود می شود. او در این پست اینستاگرامی نوشته که ستاره هالیوود یک افتخار ملی است و به همه تعلق دارد.

اندی در ادامه این پست گفته است که مراسم با جشن و شادی همراه نخواهد بود و مراسمی کاملا رسمی است که در آن از قربانیان سقوط هواپیما در ایران یاد خواهد شد.

اتاق بازرگانی هالیوود که مسئول اعطای این ستاره ها به متقضایان است، امسال سی و پنج نفر را برای عضویت در بلوار مشاهیر هالیوود برگزید که یکی از آنها اندی مددیان است.

 

اندی به همراه جولیا رابرتز، اسپایک لی و بتمن در پیاده‌رو مشاهیر هالیوود صاحب ستاره می‌شود
اندی به همراه جولیا رابرتز، اسپایک لی و بتمن در پیاده‌رو مشاهیر هالیوود صاحب ستاره می‌شود

آندرانیک مددیان با نام هنری «اندی» متولد ۱۳۳۷ در ایران بیش از سه دهه است که می خواند. او چهار دهه است که در آمریکا زندگی می کند.

Telegram Banner