تتلو سه روز پیش دستگیر شد.
تتلو سه روز پیش دستگیر شد.

امیر حسین مقصودلو، معروف به  امیر تتلو، با انتشار تصاویری در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که از بازداشت در ترکیه آزاد شده است.

این خواننده ایرانی، در یکی از پست های خود از هواداران و تمام افرادی که برای آزادی او تلاش کرده‌اند، تشکر کرد و نوشت: «مرسی از پلیس ترکیه و مردمش که مارو تحویل ندادن و طرفدار حق بودن فقط چند تا گلگی دارم از یه سریا که اونم تو اولین کنسرت توضیح میدم و شفاف سازی میکنم .»

View this post on Instagram

تیمه قوی ? رفیقای واقعی که شب نخوابیدن ! پا به پای من زندانی کشیدن ! من تو و اینا بیرون !! بیشتر از همه کوروش و معراج و آرمین و فرخ و وکلای خوبمون و بعد پویان و آریانا و آرش و محسن و بقیه ی بچه ها و تک تک هوادارا و هنرمندا و شبکه ها و مردمی که حمایت کردن ! مرسی از همه ?? مرسی مرام و معرفت ? انشالله تو شادیاشون جبران کنم ?? یه چیز مهم !! ایران که هیچ !! یه جهان جلوی این عشق کم میاره !! مرسی از پلیس ترکیه و مردمش که مارو تحویل ندادن و طرفدار حق بودن ????? فقط چند تا گلگی دارم از یه سریا که اونم تو اولین کنسرت توضیح میدم و شفاف سازی میکنم !! ۷۸ @gul.erdogmuss

A post shared by Amir Tataloo (@tataloo) on

خبر بازداشت امیر تتلو ۸ بهمن ماه  منتشر شد و این خواننده در صفحه اینستاگرام خود تصاویری را پس از بازداشتش منتشر کرده که او را با دستبند نشان می داد. این خواننده گفته بود «دولت ایران» او را می خواهد.

پس از انتشار این خبر رسانه های داخل ایران به نقل از سخنگوی نیروی انتظامی نوشتند که امیر تتلو «به درخواست پلیس اینترپل ایران و با همکاری پلیس ترکیه بازداشت» شده است. پلیس ایران گفت که برای این فرد «اعلان قرمز» صادر کرده است. ادعایی که ظاهرا واقعیت نداشت چون در صفحه اعلان قرمز اینترپل، هیچ اسمی از تتلو نبود.

در نهایت امیر تتلو پس از حدود یک هفته بازداشت، آزاد شد.

تتلو، خواننده ای که کار خود را با موسیقی رپ زیرزمینی در ایران آغاز کرد، در ادامه با اظهار نظرات خود در شبکه‌های اجتماعی جنجالی شد.

انتشار ویدئو کلیپی روی یک ناو نیروی دریایی ارتش و همچنین حضور او در کنار ابراهیمی رئیسی در برنامه تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری به شدت خبرساز شد.

Telegram Banner