«امبر هرد» سال گذشته از «جانی دپ» تقاضای طلاق کرد.
«امبر هرد» ، بازیگر ۳۱ ساله آمریکایی

«امبر هرد» ، بازیگر ۳۱ ساله آمریکایی و همسر پیشین جانی دپ از دوست پسر جدیدش «ایلان ماسک» جدا شد اما می گوید هنوز از ته قلب برای او ارزش قائل است.

«ایلان ماسک»، میلیاردر چهل و شش ساله مدیر عامل شرکت خودروسازی «تسلا» و بنیانگذار «اسپیس‌ اکس» است؛ شرکتی که توانست با موفقیت موشک فالکن ۹ را از کالیفرنیا به فضا بفرستد.

اتوموبیل تسلا

​​

«هرد» در اینستاگرام عکسی پست کرد که روی آن نوشته «بخشنده باش، عشق بورز و خوشحال باش». او در شرح این عکس می نویسد « چهره عمومی بودن یعنی باید زندگی ات را برای بسیاری توضیح بدهی. اما من ترجیح می دهم در این رابطه سکوت کنم».

​​

«ایلان ماسک» زیر این عکس کامنت گذاشته و نوشته «خیلی خوشگل است» و در کامنتی دیگر گفته: «من و امبر هنوز با هم دوست هستیم و یکدیگر را دوست داریم. رابطه راه دور زمانی که هر دو طرف مسئولیتهای سنگین حرفه ای دارند، دشواری های زیادی دارد اما باید دید در آینده چه پیش خواهد آمد»

«امبر هرد» و «ایلان ماسک»، یک سال با هم رابطه عاشقانه داشتند. اطرافیانشان می گویند هر چند زوج خوبی به نظر می آمدند اما هیچ کدام در موقعیتی نبودند که بخواهند حرفه خود را فدای رابطه شان کنند.

Cheeky

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

​​

«هرد» و «ماسک» سر صحنه فیلم «ماچته می کُشد» محصول سال ۲۰۱۳ با یکدیگر آشنا شدند و در سال ۲۰۱۶، زمانی که هر دو از همسران خود طلاق گرفتند وارد رابطه شدند.

ایلان ماسک، سه بار ازدواج کرده که دو بار آن با تلولاه ریلی، بازیگر انگلیسی بوده است.

Tom Ford vs Ziplining harness

A post shared by Elon Musk (@elonmusk) on

​​

امبر هرد، از سال ۱۰۰۸ تا ۲۰۱۲ با «تاسیا ون ری» عکاس در رابطه عاشقانه بود تا اینکه در سال ۲۰۱۱ در جریان فیلمبرداری «خاطرات عجیب و غریب» از «بروس رابینسون» با «جانی دپ» آشنا شد. این دو در ماه فوریه سال ۲۰۱۵ با هم ازدواج کردند.

FILE - Actor Johnny Depp and wife Amber Heard

​​

یک سال بعد، «امبر» از «جانی دپ» تقاضای طلاق کرد و ادعا کرد که خشونت های فیزیکی و کلامی همسرش باعث این تصمیم شده است.

پس از ماه ها کشمکش قانونی، سرانجام «امبر» هفت میلیون دلار از «جانی دپ» گرفت و از او جدا شد.