APTOPIX Campaign 2016 Trump
APTOPIX Campaign 2016 Trump

نامزد حزب حمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می‌گوید کمپین انتخاباتی او جنبشی است که تنها یک بار در طول عمرمان به ما امکان می‌دهد که دولت آمریکا را از حامیان مالی ثروتمند و افراد با منافع خاص پس گرفته و بار دیگر به مردم بازگردانیم.

به گزارش خبرگزرای آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ بامداد شنبه در برنامه رادیویی هفتگی حزب جمهوریخواه گفت که او، و کاندیداهای حزب جمهخوریخواه در انتخابات کنگره، تغییراتی که برای اصلاح دولت «به شدت» نیاز داریم را به همراه خود خواهند آورد.

وی ایجاد میلیون‌ها فرصت شغلی، کاهش مالیات، لغو برنامه بیمه درمانی باراک اوباما و جایگزینی آن با یک «طرح بهتر»، را به عنوان بخشی از اصلاحات مورد نظر مطرح کرد. با این حال آقای ترامپ جزئیات بیشتری از طرح بیمه درمانی مورد نظر خود ارائه نکرد.

آقای ترامپ بار دیگر به مسائلی که در ماه‌های اخیر در کمپین انتخاباتی خود بر روی آنها اصرار داشته اشاره کرد؛ از جمله «پیمان‌های تجاری وحشتناک» ایالات متحده با دیگر کشورها، مهاجران غیرقانونی و تعلیق طرح دولت اوباما برای پذیرش پناهجویان سوری.

به گزارش آسوشیتدپرس، نامزد حزب جمهوریخواه بدون آن که به جزئیات یا موارد مشخصی اشاره کند، گفت که ارتش ایالات متحده را «بازسازی» و دولت او از افرادی که در نیروهای مسلح خدمت کرده اند، به «بهترین نحو» مراقبت خواهد کرد.

رأی گیری سراسری برای انتخاب چهل و پنجمین رئیس جمهوری ایالات متحده روز سه شنبه هشتم نوامبر (۱۸ آبان ماه) برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود دونالد ترامپ رقابت سختی با هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات داشته باشد.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif