Trump weekly radio address

پرزیدنت ترامپ روز جمعه در پیام هفتگی خود خطاب به مردم آمریکا به تیراندازی روز چهارشنبه در حومه واشنگتن دی‌سی اشاره کرد که در آن چند نفر، از جمله سومین مقام در کادر رهبری حزب جمهوریخواه در مجلس نمایندگان، توسط مردی از طرفداران حزب دموکرات مجروح شدند. آقای ترامپ تاکید کرد به رغم اختلاف نظر ها، عشق و علاقه مردم به میهن از جمله ارزش هائی است که می تواند موجب اتحاد و هم بستگی شود.

پرزیدنت ترامپ حین قدردانی از نیروی پلیس کنگره و حومه واشنگتن گفت «اکنون این ارزش ها بیشتر از هر زمان دیگری باید راهنمای ما باشد و ما را به یکدیگر نزدیک تر کند. بگذارید همواره به یاد داشته باشیم که وظیفه ما خدمت کردن به یکدیگر به نمایندگی از سوی تمامی مردم آمریکاست، چرا که ما همه فرزندان یک خدای واحد هستیم.»

پرزیدنت ترامپ در بخش دیگری از پیام هفتگی خود یادآور شد که فراهم ساختن فرصت های اقتصادی برای تمامی مردم آمریکا در دستور کار این هفته او قرار دارد.

آقای ترامپ گفت «براساس برنامه های ما، مسیر دستیابی جوانان آمریکائی به مشاغل و تکامل حرفه ای فراهم می شود و آنها را به سطح تکنسین های ماهری می رساند که صنایع تولیدی آمریکا را احیا خواهند کرد.»

دونالد ترامپ همچنین به فرمان اجرایی اشاره کرد که روز پنجشنبه آنرا امضا کرده و بر اساس آن یک برنامه کارآموزی در سطح کشور آغاز خواهد شد که جوانان آمریکایی را برای کار در مشاغل سطح بالا آماده تعلیم خواهد داد.

پرزیدنت ترامپ در پیام خود به مردم آمریکا اطمینان داد که دولت او برای رسیدن به این اهداف، زمینه های آموزشی لازم و مورد نیاز دانشجویان را فراهم خواهد کرد.