آقای اد رویس، یکی از مهمانان این مراسم بود. شما بینندگان ما حتما با چهره آقای رویس در بخش های خبری ما اشنا هستید. آقای رویس در دو سال اخیر موضع گیری های زیادی درباره پرونده هسته ای و نقش ایران در منطقه داشت. ایشان رییس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا هستند.
اد رویس، نماینده جمهوریخواه در حال سخنرانی در مراسم نوروزی کنگره.

سازمان جوامع ایرانی در آمریکا به مناسبت فرارسیدن نوروز، مراسمی در کنگره آمریکا برپا کرد. جشنی نوروزی که شماری از نمایندگان کنگره آمریکا در آن شرکت کردند و به ایرانی ها نوروز را تبریک گفتند.

اد رویس، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان، الینا راس لتینین، نماینده فلوریدا و شماری دیگر از قانونگذاران آمریکایی در این جشن نوروزی برای ایرانیان سال خوبی آرزو کردند.

​شیلا جکسون لی، نماینده ای از تگزاس گفت: "نوروز مبارک نوروز مبارک. ما همه با حقوق برابر به دنیا آمده ایم. حق زندگی حق آزادی و حق خوشحال بودن."

تد پو، نماینده جمهوریخواه گفت: "من می خواهم سال جدید را به شما تبریک بگویم، سال جدید سال مهمی برای ما خواهد بود. ما که به آزادی اعتقاد و به سال جدید چشم امید داریم." 

الینا راس لتینن، نماینده جمهوریخواه گفت: "چه افتخاری و چه احترامی برای من قائل شدید که یک بار دیگر اینجا سال جدید ایرانی را با شما جشن بگیرم."

جشن نوروزی در کنگره خالی از رقص و آواز هم نبود. موسیقی و هم غذای ایرانی هم شماری را که در ساختمان کنگره بودند، به جشن نوروزی کشاند. 

در گوشه ای از ساختمان کنگره آمریکا، سفره آرایی نوروزی به همراه گل  انجام شده بود.

​​