پس از سه هفته متوالی افزايش، هفته گذشته بهای سهام در بازار بورس آمريکا  کاهش يافت.     

بهای ميانگين  شاخص صنعتی داجنز چهل واحد، اس اند پی دو  واحد،  و نزدک  شانزده واحد از دست دادند.

روز دوشنبه وزارت خزانه داری آمريکا بيست و يک ميليارد دلار اوراق قرضه سه ماهه با سود سالانه چهار دلار شصت و دو سنت و نوزده ميليارد اوراق قرضه شش ماهه با بهره سالانه چهار دلار و هفتاد و هفت  سنت  را به معرض فروش خواهد گذاشت.

هفته گذشته بهای سهام در بازار بورس اروپا نيز کاهش يافت.   

شاخص مالی تايمز لندن دو واحد، سی ای سی پاريس هشتاد و پنج واحد و داکس فرانکفورت صد و پنجاه واحد از دست دادند.     

و اما در ايران در پايان داد و ستدهای روز يکشنبه چهاردهم اسفندماه  سال هزار و سيصد و هشتاد و چهار  برابر با پنجم ماه مارس سال دو هزار و شش ميلادی،  در بازار  بورس اوراق بهادار تهران،  بهای ميانگين شاخص کل بازار سهام نسبت بروز گذشته سه واحد و نسبت به هفته گذشته 31 واحد از دست داد.

هفته گذشته در بازار طلای نيويورک برارزش طلا شش دلار و بيست و پنج سنت افزوده شد و در آخرين داد و ستدهای  روز جمعه هر اونس به مبلغ پانصد و پنجاه و نه دلار و هشتاد و چهار سنت فروخته شد. 

روز يکشنبه، بانک ملی ايران ارزش مرجع ارزهای عمده ساير کشورها را در مقابل واحد پولی ايران بدين شرح اعلام کرد.  هر دلار آمريکا نه  هزار و صد و سی و دو  ريال، يورو ده هزار و نهصد و شصت و هشت ريال، پوند انگليس پانزده هزار و نهصد و نود و دو،  يکصد ين ژاپن هفت هزار هشتصد و سی هفت ريال، و يک دِرهم اِمارات متحده عربی  دو هزار چهار صد و هشتاد و هفت ريال.