پنجاه و هفتمين ديدار تيم‌های استقلال و پرسپوليس تهران با تساوی بدون گل به پايان رسيد. به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، ديدار تيم‌های استقلال و پرسپوليس از هفته‌ ششم رقابت‌های ليگ برتر عصر امروز با قضاوت فلورين مير، داور آلمانی در ورزشگاه آزادی تهران و با حضور بيش از ۷۰ هزار تماشاگر برگزار شد.

در ابتدای بازی برای تيم پرسپوليس محمدی، رهبری ‌فر، انصاريان، گل محمدی، جمشيدی، مهدوی، باقری، اسدی، محمدوند،‌ سهراب انتظاری و جباری به ميدان رفتند.
برای تيم استقلال نيز توپولوويچ، حق ‌دوست،‌ قربانی، صادقی، گيلا اوری، فكری، واحدی، سامره، منصوريان، عنايتی و مجيدی بازی كردند.

تيم استقلال در نيمه‌ اول روانتر و سريعتر از تيم پرسپوليس ظاهر شد، اما بازيكنان تيم پرسپوليس در نيمه‌ دوم بازی برتری را نسبت به حريف انجام دادند به طوريكه با حملات گسترده و سريع،‌ خطرات زيادی را بر روی دروازه استقلال ايجاد كردند.

در دقيقه ۷۰ با هماهنگی جباری و اولادی، دروازه تيم استقلال باز شد، اما اين گل از طرف داور آلمانی اين ديدار آفسايد اعلام شد.

بازيكنان دو تيم كه بازی پر برخوردی را به نمايش گذاشتند، در مجموع ۴ كارت زرد دريافت كردند. رضا عنايتی در دقيقه ۴۴ و عليرضا منصوريان در دقيقه ۵۵ از تيم استقلال و پژمان جمشيدی در دقيقه ۳۹ و يحيی گل محمدی در دقيقه ۸۰ از تيم پرسپوليس كارت زرد گرفتند.

برای تيم پرسپوليس دو تعويض انجام شد. اولادی به جای سهراب انتظاری و جوچی به جای رضا جباری به ميدان آمدند.
سياوش اكبرپور به جای سامره، حسين كاظمی به جای منصوريان، مهدی اميرآبادی به جای مجيدی، بازيكنان تعويضی تيم استقلال تهران بودند.