سرخط خبرها

Ned Price 1 March 2021
ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در مورد بحث گفت‌وگو یا ملاقات با ایران گفت پیشنهاد برای ملاقات در قالب پنج به علاوه یک و به دعوت اتحادیه اروپا، روی میز است.
New U.S. Ambassador to United Nations, Linda Thomas-Greenfield holds news conference in New York
لیندا تامس گرینفیلد، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد روز دوشنبه ۱۱ اسفند با شروع ریاست یک ماهه آمریکا بر شورای امنیت سازمان ملل متحد، در یک کنفرانس خبری در پاسخ به این پرسش که آیا با همتای ایرانی خود دیدار کرده گفت: من هنوز با نماینده ایران در سازمان ملل دیدار نداشته‌ام و چنین راهنمایی هم به من نشده است.
ساختمان مقر آژانس بین المللی انرژی اتمی
سه کشور اروپایی فرانسه، بریتانیا و آلمان پیش‌نویسی را در آژانس بین‌المللی انرژی ارایه دادند که در آن کاهش همکاری‌ ایران با بازرسان آژانس را محکوم می‌کند.
Golden Globes
هفتاد و هشتمین مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب در برگزار شد، و انجمن خبرنگاران خارجی هالیوود، جوایز برتر خود را به چهره‌ها و آثار برگزیده سینما و تلوزیون در بخش‌های گوناگون اهدا کرد.
Default Author Profile
نویسنده: بهنود مکری
دوشنبه, 12/11/1399 - 21:12
Rob Portman | Jim Risch | Jim Inhofe
چند سناتور جمهوری‌خواه در نامه‌ای به پرزیدنت بایدن از او درخواست کردند در مورد ایران، سیاستی را دنبال کند که دو حزبی باشد و امنیت ایالات متحده آمریکا را در نظر بگیرد.
علی اکرمی
از ۷ ژانویه (۱۸ دی) که میزان مرگ براثر کرونا در ایران در این روز،  ۱۰۳ نفر گزارش شد، در پنجاه روز گذشته آمار مرگ روزانه بر اثر کرونا در ایران زیر یکصد نفر گزارش می‌شد. روز دوشنبه ۱۱ اسفند،‌ وزارت بهداشت ایران اعلام کرد در ۲۴ ساعت گذشته، دست‌کم ۱۰۸ نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.
پرنسس‌های کوره
به دنبال اعتراض گسترده کاربران شبکه‌های اجتماعی، و برخی از هنرمندان، منتقدین، و کنشگران حوزه کودکان، نمایشگاه عکسی با عنوان «پرنسس‌های کوره» در تهران لغو شد.
Rafael Grossi IAEA
رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در واکنش‌ به تلاشها برای تصویب یک قطعنامه علیه اقدامات جمهوری اسلامی، از همه طرف‌ها خواست گفت‌وگوهای سازنده را دنبال کنند. او همچنین گفت: بازرسی‌های آژانس نباید به عنوان برگ سیاسی، روی میز گذاشته شود.
پروین محمدی، فعال کارگری و نائب رئیس اتحادیه آزاد کارگران ایران
پروین محمدی از فعالان شناخته شده کارگری است که در چند سال اخیر بارها بازداشت و زندانی شده است.
FILE - Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu visits the Leumit Health Care Services vaccination facility and meets Theodor…
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، بنیامین نتانیاهو روز دوشنبه ۱۱ اسفند در گفت‌وگو با رسانه اسرائیلی کان با اشاره به انفجار روز جمعه دریک کشتی باری که مالکیت آن اسرائيلی است، گفت: «این، کار ایران بود و این امر، واضح است.»