سرخط خبرها

The State Department in Washington, Monday, Dec. 15, 2014. Authorities say an electrical transformer explosion has caused power…
وزارت خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن حملات اخیر به عربستان سعودی، بر موضع ایالات متحده در کمک به ریاض برای دفاع از خود در برابر حمله به خاک آن کشور تاکید کرد.
Women wearing face masks against the coronavirus walk past United Arab Emirates and Israeli flags at the Peace Bridge in…
اسرائیل روز یکشنبه اعلام کرد که در ادامه روند اجرای توافق تاریخی اخیر میان تل‌آویو و ابوظبی برای برقراری روابط دیپلماتیک کامل میان دو کشور - توافقی که با میانجی‌گری ایالات متحده امکان‌پذیر شد - سفارت خود را در امارات متحده عربی راه‌اندازی کرده است. 
U.S. President Biden holds coronavirus response event at the White House in Washington
مشاور ارشد ریاست جمهوری آمریکا روز شنبه اعلام کرد که دولت پرزیدنت جو بایدن هفته آینده سیاست‌های جدید و ضروری برای مقابله با تغییرات آب و هوایی را منتشر خواهد کرد و از چین می‌خواهد که در مورد یکی از اهداف خود در زمینه کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای با جدیت بیشتر عمل کند.
President Joe Biden speaks about the coronavirus in the State Dinning Room of the White House, Thursday, Jan. 21, 2021, in…
منتقدان سرشناس حاکمان اسلامی تهران در داخل و خارج کشور در مورد این که جو بایدن، رییس جمهوری ایالات متحده، چگونه وعده رویکرد جدید خود را در برابر رفتار قابل اعتراض ایران اجرا خواهد کرد، انتظارات متفاوتی دارند.
ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت با ترک بندر اپرا در گوام راهی دریای فیلیپین می شود. ۴ ژوئن ۲۰۲۰
ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، روز شنبه ۴ بهمن در بیانیه‌ای از اقدامات ادامه‌دار چین برای ارعاب همسایگانش، از جمله تایوان، ابراز نگرانی کرد و از پکن خواست به اعمال فشار نظامی، دیپلماتیک، و اقتصادی بر تایوان پایان دهد و به گفت‌وگو‌های بامعنا با نمایندگان تایوانی که به صورت دموکراتیک انتخاب شده‌اند، بپردازد.
Israeli teens get COVID-19 vaccine
اسرائیل از روز یکشنبه ۵ بهمن تزریق واکسن‌های کووید۱۹ به اعضای گروه سنی ۱۶ تا ۱۸ سال را آغاز کرد. دولت اسرائیل این اقدام را تلاشی برای بازگشت دانش‌ آموزان به مدرسه برای شرکت در آزمون‌های درسی خوانده است.
زنی در حال خروج از ساختمان وزارت خارجه ایالات متحده در شهر واشنگتن. آرشیو، ۵ ژوئن ۲۰۰۹
وزارت خارجه ایالات متحده روز شنبه ۴ بهمن برخورد شدید نیروهای امنیتی روسیه با معترضان به بازداشت رهبر مخالفان آن کشور و خبرنگارانی که تظاهرات آنها را پوشش می‌دهند، محکوم کرد و خواستار آزادی همه آنهایی شد که تنها به دلیل استفاده از حقوق‌شان بازداشت شده‌اند.
Navalny supporters protest his arrest, in Moscow
وزارت خارجه ایالات متحده روز شنبه ۴ بهمن برخورد تند نیروهای امنیتی روسیه با معترضان به بازداشت رهبر مخالفان آن کشور و خبرنگارانی که تظاهرات آنها را پوشش می‌دهند محکوم کرد و خواستار آزادی همه آنهایی شد که تنها به دلیل استفاده از حقوق‌شان بازداشت شده‌اند.
خبر تعلیق حساب توییتر منتسب به علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی روز جمعه بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی داشت.اما بنا بر اعلام توییتر حساب تعلیق شده، حساب کاربری واقعی خامنه‌ای نیست.
Saudi Foreign Minister Prince Faisal bin Farhan Al-Saud wearing in a face mask to protect himself against coronavirus attend a…
وزیر خارجه عربستان سعودی می‌گوید که انتظار دارد کشورش «روابطی عالی» با دولت پرزیدنت جو بایدن داشته باشد و به گفت‌و‌گوهایش با واشنگتن درباره توافق هسته‌ای با ایران ادامه دهد.