آر کلی - خواننده سبک آر اند بی (وسط)
آر کلی - خواننده سبک آر اند بی (وسط)

شبکه خبری «تی ام زی» می گوید وکیل «جویسلین سوج» یکی از شاکیان «آر کلی» خواننده مشهور می گوید مقام های قضایی در مورد پرونده آر کلی بیش از ۲۰ ویدئو پیدا کرده اند که او در آن با دختران زیر ۱۸ سال رابطه جنسی دارد.

«آر کلی» با نام کامل «رابرت سیل‌وستر کلی» خواننده و ترانه سرای مشهور سیاهپوست آمریکا است که از مدتی پیش به آزار جنسی و رابطه با افراد زیر ۱۸ سال متهم است. او این اتهام را رد کرد اما تاکنون دو بار بازداشت شده است.

آر کلی - خواننده سبک آر اند بی (وسط)
آر کلی به اتهام آزار جنسی دوباره در شیکاگو دستگیر و زندانی شد
آر کلی به اتهام آزار جنسی دوباره در شیکاگو دستگیر و زندانی شد

​​گفته می شود یکی از همدستان خود آر کلی این ویدئوها را به مقامات تحویل داده است. به گفته این وکیل، این ویدئوها مدرک کافی برای مجرم شناختن آر کلی در مورد اتهامات اخیر را فراهم می کند.

پیشتر «فیت راجرز» زن جوانی بود که او آر کلی را متهم به آزار جنسی کرده بود. پرونده تجاوز و آزار جنسی نیاز به شواهد زیادی برای رسیدگی دارد. اما اتهام رابطه جنسی با دختران زیر ۱۸ سال، می تواند به سالها زندان «آر کلی» بیانجامد.

این خواننده سبک آر ان بی، از هفته پیش زندانی است.

«لیدی گاگا» و «آر کلی» در صحنه ای از یک ویدئوی مشترک
عذرخواهی جداگانه ستاره‌های هالیوود؛ پای اتهام آزار جنسی در میان است
«لیدی گاگا» خواننده سرشناس آمریکایی و «پیتر فارلی» کارگردان هالیوود، در دو رویداد جداگانه عذرخواهی کرده‌اند. هر دو این عذرخواهی‌ها به خاطر بحث آزار جنسی و از ادامه پس‌لرزه های جنبش «من هم همینطور» یا «می تو» صورت گرفته است.

​​

Telegram Banner