ساعاتی پس از تیراندازی مرگبار در ایالت تگزاس ، تیراندازی در شهر «دیتون» ایالت اوهایو ۱۰ کشته بر جای گذاشت.

به گزارش رویترز، در این حادثه تیراندازی در بامداد یکشنبه ۱۳ مرداد در شهر «دیتون» واقع در ایالت  اوهایو ، ۱۰ نفر کشته و ۱۶ نفر دیگر زخمی شدند که  فرد مظنون به تیراندازی نیز جزو افراد کشته شده است.

پرزیدنت دونالد ترامپ ساعاتی بعد از این تیراندازی آن را محکوم کرد و نوشت که ماموران اف‌بی‌آی و دیگر ماموران محلی سرگرم تحقیق درباره این تیراندازی و واقعه روز شنبه در تگزاس هستند.

​​

پلیس دیتون اعلام کرد این حادثه تیراندازی در ساعت ۱:۲۲ بامداد به وقت محلی رخ داده است.

جزئیات بیشتری از وقوع این تیراندازی اعلام نشده به جزء آن که تیراندازی در یک محله تاریخی مشهور که دارای کلوپ‌های شبانه، کافه‌ها و گالری‌های هنری است، اتفاق افتاده است.

پلیس شهر دیتون  در یک توئیت اعلام کرد که  درحال بررسی این موضوع است.

این تیراندازی چند ساعت بعد از حادثه تیراندازی  شهر «ال پاسو»، در غربی‌ترین بخش ایالت تگزاس رخ داد که منجر به کشته شدن دست‌کم ۲۰  نفر و مجروح شدن  ۲۶ نفر شده بود.

فرد مظنون به حمله بازداشت شده است.
تیراندازی در غربی‌ترین بخش تگزاس ۲۰ کشته و ۲۶ زخمی برجای گذاشت؛ متهم تیراندازی بازداشت شد
تیراندازی در غربی‌ترین بخش تگزاس ۲۰ کشته و ۲۶ زخمی برجای گذاشت؛ متهم تیراندازی بازداشت شد

 خبرگزاری ها و رسانه‌های آمریکا می‌گویند مهاجم دستگیر شده در تیراندازی تگزاس، مرد ۲۱ ساله سفیدپوست به نام «پاتریک کروشس» است. گفته شده او از شهر دالاس، شهری در سمت شرق ایالت تگزاس است. پلیس در حال بررسی است که ببیند این تیراندازی از نفرت‌محور بوده یا خیر. در ایالات متحده جرایم براساس نفرت مجازات سنگین تری دارد.

Telegram Banner