کنسرت گروه موسیقی «اوهام» با هجوم نیروهای اداره اماکن به «موزیکافه خرابات» در تهران لغو شد، به گفته شاهدان عینی، مأمورین این کافه را نیز پلمب کردند.

این گروه موسیقی در اینستاگرام خود این خبر را تائید کرد.
 

View this post on Instagram

- دوستان عزیزم.. رفقای همراه و وفادار اوهام: متاسفیم اعلام کنیم که چند ساعت به شروع اجراها، به دستور اداره اماکن همه شش اجرا کنسل و این کافه پلمب شد. کافه خرابات با تماس با شما وجه بلیط تان را مسترد خواهد کرد. به دلیل پلمب بودن کافه فعلا امکان پاسخگویی تماس های تلفنی وجود ندارد در ساعات آینده در این مورد با شما صحبت خواهیم کرد. فعلا همگی در شوک هستیم دوستتون داریم ❤ با همراهی شما اوهام به چهل سالگی هم خواهد رسید

A post shared by صفحه رسمی اوهام در اینستاگرام (@ohum.official) on

این گروه راک پس از بیست سال انتظار، موفق به دریافت مجوز انتشار آلبوم «نهال حیرت» شد و قصد داشت پس از سالها برای طرفدارانش هنرنمایی کند.

اوهام از گروههای ایرانی است که از پیشگامان موسیقی تلفیقی محسوب می شود. آثار آنها ترکیبی از موسیقی راک و ایرانی است و از آثار شعرای کلاسیکی مانند حافظ و مولانا استفاده می کنند.

این گروه در اواخر دهه هفتاد خورشیدی توسط شهرام شعرباف، بابک ریاحی‌پور و شاهرخ ایزدخواه شکل گرفت. آنها به دلیل محدودیت های موجود و مانع تراشی های مسئولین، بصورت زیرزمینی فعال بودند و پس از مدتی از یکدیگر جدا شدند.

اعضای اولیه گروه پس از کسب مجوز برای انتشار آلبوم نهال حیرت، قصد داشتند فعالیت های هنری خود را دوباره آغاز کنند و سرگرم برنامه ریزی برای برگزاری کنسرت بودند.

Telegram Banner