بیژن مرتضوی هنرمند سرشناس موسیقی ایران موزیک ویدئوی جدیدی در حمایت از کودکان کار منتشر کرد.

این هنرمند ایرانی، آهنگ «بغض» را چند سال پیش ساخته است و موزیک ویدئویی هم برای آن تولید کرد که توسط شرکت ترانه پخش شد. بیژن مرتضوی با پیشنهاد همسرش ستاره و کارگردانی او، تصمیم گرفت موزیک ویدئوی جدیدی برای آهنگ بغض بسازد که محور اصلی آن محرومیت و مشکلات کودکان کار باشد.

صحنه های اصلی این موزیک ویدئو در مناطق مختلف شهر «خوارز» در مکزیک فیلمبرداری شده و درد و رنج کودکی بی بضاعت و عاشق موسیقی را به تصویر می کشد.

​​

بیژن مرتضوی ضمن تقدیم این اثر به تمامی کودکان کار، روزی را آرزو می کند که آنها سهمی از حق خود برای کودکی کردن داشته باشند، حقی که به گفته او معصومیت آنها است.

این هنرمند با ابراز تأسف از وضعیت کودکان کار در ایران می گوید، در سرزمینی فوق العاده ثروتمند، جای بسی تأمل است دیدن معصومانی که کودکی نکرده، کمر مردی بستند؛ چه دختر و چه پسر.

بیژن مرتضوی که پس از انتشار این موزیک ویدئو، تعداد زیادی عکس و فیلم از شرایط غم انگیز کودکان کار ایران دریافت کرده، از بی تفاوتی مسئولین در رفع این بحران و بی توجهی آنها به شرایط این کودکان که جوانان آینده ایران هستند، انتقاد کرده است.

View this post on Instagram

چند روزی می شه دل و دماغی ندارم موزیک ویدئوی بغض رو منتشر کردم به نیت کودکان کار هم منتشر کردم اما فکر نمی کردم این معضل به این عمیقی باشد ویدئو های تکان دهنده ای برایم فرستادید که تداعی گر فقر کودکانی با آینده ای مبهم و تاریک اند. بار سنگین فقر بر شانه های نحیف کودکان کار ایرانی را دیدم . مسئولین عزیز در ایران، یعنی شما نمی دانید این کودکان ، جوانان آینده ی ایران اند . یعنی در ایران ثروتمند ما با گذشت این همه سال ، هنوز متولی مشخص و پاسخگویی برای کودکان بلاتکلیف وجود ندارد ؟؟ . ????? #music #iranian #afghanistan #munich #iranianmusic #kuwait #turkishmusic #tajikistan #uzbekistanmusic #turkish #turkey #turkmusic #turkishmusic #azarbaijan #tajikistan #uzbekistan #bijan_mortazavi_original #artist #musician #Internationalmusicians #violinist #art #show #live #concert #LA #united #bijanmortazavi #Internationalmusician #bijanmortazaviviolin #persianmusician

A post shared by Bijan Mortazavi (@bijan_mortazavi_original) on

​​

موزیک ویدئوی بغض در شبکه های اجتماعی و سایت های موسیقی منتشر شده و در دسترس علاقمندان است.

Telegram Banner