اتول بازیگر ۳۷ ساله نخستین بار در فیلم رویای کاسندرا ساخته وودی آلن بازی کرده بود.
اتول بازیگر ۳۷ ساله نخستین بار در فیلم رویای کاسندرا ساخته وودی آلن بازی کرده بود.

بازیگر جوان بریتانیایی «هیلی اَتوِل» برای نقش آفرینی در فیلم جدید «ماموریت غیرممکن» برگزیده شد و به این ترتیب مقابل «تام کروز» ستاره این مجموعه سینمایی قرار می گیرد.

به گزارش نشریه هنری «هالیوود رپورتر»، هیلی اتول که به تازگی حضور درخشانی در فیلم «انتقامجویان: پایان بازی» داشت، در حال مذاکره با تهیه کنندگان فیلم جدید مأموریت غیر ممکن است که توسط شرکت های فیلمسازی «پارامونت» و «اسکای دنس» تولید خواهد شد.

«کریستوفر مک‌کواری» نویسنده و کارگردان فیلم، جمعه گذشته در صفحه اینستاگرام خود، این خبر را منتشر کرد و هیلی اتول نیز آن را در شبکه های اجتماعی خود تأیید کرد.

تام کروز چند پیش با امضای قرادادی، نقش «اتان هانت» را در این مجموعه سینمایی برای دو فیلم دیگر بازی خواهد کرد و کریستوفر مک‌کواری نیز نویسنده و کارگردان این فیلم‌‌ها است.

او در سال ۲۰۱۵ «ماموریت غیرممکن: ملت یاغی» و سال گذشته نیز «ماموریت غیرممکن: فال‌اَوت» با فروش جهانی نزدیک به هشت صد میلیون دلار را کارگردانی کرده بود.

مأموریت جدید تام کروز در فیلم مأموریت غیرممکن. حضور تام کروز در مراسم افتتاحيه فیلم مأموریت غیر ممکن در پاریس  

 

هیلی اتول با بازی در نقش «پگی کارتر» در سری فیلم‌های «کاپیتان آمریکا» و سریال «مأمور کارتر» در شبکه «ای بی ‌سی» به اوج شهرت رسید و از ستاره های نوظهور سینمای جهان است.

بر اساس برنامه اعلام شده، هفتمین فیلم از مجموعه سینمایی مأموریت غیرممکن تابستان سال ۲۰۲۱ اکران می شود.

Telegram Banner