جاستین بیبر و همسرش
جاستین بیبر و همسرش

جاستین بیبر، خواننده محبوب کانادایی، به مناسبت اول آوریل که به روز «دروغ آوریل» شهرت دارد، خبر نادرستی را با طرفدارانش در میان گذاشت که پس از مدت کوتاهی به جنجال بزرگی تبدیل شد.

جاستین بیبر که چندی پیش با هیلی بالدوین، مانکن آمریکایی، ازدواج کرده، عکس سونوگرافی یک جنین را بدون هیچ توضیحی در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و پس از مدت کوتاهی عکس همسرش را هنگام معاینه در مطب پزشک به اشتراک گذاشت.

View this post on Instagram

If U thought it was April fools

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

​​

انتشار این تصاویر با واکنش های بسیاری از سوی طرفداران جاستین بیبر همراه شد و هزاران پیام تبریک از سراسر جهان دریافت کرد که برای او و همسرش آرزوی خوشبختی کردند.

این خواننده جوان پس از چند ساعت عکس سونوگرافی یک توله سگ را منتشر کرد و نوشت، نوزادی در کار نیست و این خبر نادرست، دروغ اول آوریل بوده است.

View this post on Instagram

Wait omg is that a,,, APRIL FOOLS

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

​​

هر چند که چنین دروغ هایی در اول آوریل مرسوم است، ولی بسیاری از کابران از انتخاب چنین داستانی توسط جاستین بیبر انتقاد کردند و او را به دلیل شوخی با بارداری همسر و تولد فرزند، فردی بی عاطفه و بی اخلاق خواندند.

جاستین بیبر هفته گذشته با انتشار پیامی احساسی به طرفدارانش گفت به دلیل مشکلات روحی از موسیقی کناره گیری می کند و مدتی در صحنه نخواهد بود.