بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در جمع حامیانش در حزب به رهبری خود در تل آویو و در مراسم بعد از انتخابات بامداد چهارشنبه ۲۱ فروردین حاضر شد. آنها اعلام پیروزی در انتخابات پارلمانی کردند. نتانیاهو به حامیانش گفت، من قصد دارم نخست وزیر همه اسرائیل باش...

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت و در جریان مراسم یادبود هولوکاست گفت: «طی چند سال به تنهایی در برابر جهان با توافق هسته‌ای خطرناک با رژیم ایران مخالفت کردیم.»

آقای نتانیاهو افزود: «اما عزم راسخ ما به نتیجه رسید. از موضع قاطع پرزیدنت ترامپ برای خروج از برجام، اعمال تحریم‌های وسیع علیه رژیم ایران و نیز اعلام نام سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی، سپاسگزاریم.»

​​نخست وزیر اسرائیل در این سخنرانی که در توئیتر او هم منتشر شده افزود: «سیاست ما در برابر رژیم ایران واضح است؛ در صحنه نظامی، پیشگیری از استقرار در مجاورت مرزهای ما، و در صحنه دیپلماسی، فشار، فشار و باز هم فشار. در مقابل تهدیدات نابودی، اسرائیل گردن خود را تقدیم نمی‌کند.»

بنیامین نتانیاهو گفت:‌ «به خطر یهودستیزی در غرب، خطر بزرگتری از شرق نیز اضافه می‌شود. رژیم ایران که هر شبانه روز ما را تهدید به نابودی می‌کند. ما این تهدیدات را نادیده نمی‌گیریم، اما از آن نمی‌هراسیم.»

برایان هوک رئیس «گروه اقدام ایران» در وزارت خارجه آمریکا - آرشیو
برایان هوک: یک مافیای دینی و رژیم دزدسالار در تهران حاکم است
برایان هوک: یک مافیای دینی و رژیم دزدسالار در تهران حاکم است

​​