«ترمینال ۱» نخستین آلبوم مشترک «اروین خاچیکیان» و «نیاز نواب» است، مجموعه ای با ۵ ترانه عاشقانه این دو  هنرمند جوان ایرانی که در ماههای اخیر بصورت سینگل یا تکی منتشر شده است.

اروین خاچیکیان ساکن لس آنجلس است و نیاز نواب در پاریس زندگی می کند. آنها از چندی پیش فعالیت های هنری مشترک خود را آغاز کردند و در مراسم چهارشنبه سوری شهر استکلهم و چند کنسرت دیگر به هنرنمایی پرداختند.

اروین خاچیکیان در گفتگو با صدای آمریکا می گوید: «من و نیاز کمتر از یکسال است که با هم همکاری داریم و در این مدت لحظات شیرینی در اجراهای زنده و برنامه های تلویزیونی داشتیم، تشویق تماشاگران و طرفداران باعث شد تا آهنگ های بیشتری درست کنیم.»

​​

این آلبوم شامل ترانه های «رفت و گذشت»، «باده»، «دریا»، «مغز پر، جیب خالی» و «چرخیدیم» است. سه ترانه نخست را نیاز نواب درگذشته خوانده بود ولی در این آلبوم با تنظیم جدید و به صورت دو صدایی اجرا شده است.

یکی از اشعار را نیاز نواب سروده و سایر ترانه ها با اشعاری از حافظ، عباس صادقی و امید اولایی شکل گرفته است.

آهنگ «چرخیدیم» نخستین موزیک ویدئوی این آلبوم است که منتشر شد، اثری که صحنه های آن در شهر پاریس فیلمبرداری شد و بیننده های زیادی در شبکه های اجتماعی داشت.

​​

تولید آهنگهای «ترمینال ۱» با توجه به فاصله جغرافیایی این هنرمندان تجربه ساده ای نبود ولی با استفاده از فناوری دیجیتالی و پس از مراحل آزمون و خطای بسیار سرانجام به نتیجه رسید.

اروین خاچیکیان درباره این پروژه می گوید:« این آلبوم یادگاری است از این دوران کاری مشترک، از این همکاری لذت می بریم و سرگرم تهیه و تدارک برنامه های بزرگی هستیم، آهنگهای دیگری هم داریم که در آینده نزدیک منتشر می شود.»

Telegram Banner