این زن «کری سیمونز» نام دارد و دوست دختر بوریس جانسون، نخست وزیر جدید بریتانیا است. عکس در حاشیه حضور آقای جانسون در دفتر نخست وزیری گرفته شده است. جانسون پیشتر دوبار ازدواج کرده بود و پنج فرزند دارد. 

بوریس جانسون، نخست وزیر جدید بریتانیا، هم با نظرات سیاسی و هم با زندگی شخصیش دفتر نخست وزیری بریتانیا را متحول می کند.

به گزارش سی‌ان‌ان، او روز دوشنبه با دوست دختر ۳۱ ساله اش «کری سیمونز» به خانه شماره ۱۰ خیابان داونینگ نقل مکان کرد و به این ترتیب نامشان به عنوان نخستین زوج غیر متأهلی که ساکن اقامتگاه نخست وزیری بریتانیا می شوند، ثبت شد.

بوریس جانسون، پس از جدایی از همسر دومش «مارینا ویلر» که ۲۵ سال با او بود و چهار فرزند نیز دارند، وارد رابطه با خانم سیموندز شد.

مجله های زرد بریتانیا از سیموندز به عنوان «دوست دختر اول» یاد می کنند و از رابطه این زوج گرفته تا شیوه لباس پوشیدن خانم سیموندز برایشان جالب است. بسیاری نیز، معتقدند او با درایت خود توانسته نظم را به زندگی سیاسی و شخصی آقای جانسون بازگرداند.

به گزارش سی‌ان‌ان، کری سیموندز در سال ۲۰۱۰ به عنوان مشاور مطبوعاتی حزب محافظه کار وارد عرصه سیاست شد و در سال ۲۰۱۲ به کارزار انتخابانی بوریس جانسون برای شهرداری لندن پیوست.

بنا به گزارش‌ها، آقای جانسون قصد ندارد هیچ یک از فرزندانش را به خانه خیابان داونینگ ببرد. همچنین سخنگوی او گفته است که نقل مکان خانم سیموندز به این خانه هزینه اضافی برای مالیات دهندگان نخواهد داشت.

Telegram Banner