بهرام رادان و مهتاب کرامتی ، بازیگران سریال «رقص روی شیشه»
بهرام رادان و مهتاب کرامتی ، بازیگران سریال «رقص روی شیشه»

بهرام رادان، بازیگر سینما و تلویزیون ایران در رشته توئیت هایی از ماجراهای پشت پرده سریال «رقص روی شیشه» گفته است.

آقای رادان می گوید سه ماه پس از کلید خوردن سریال «رقص روی شیشه» با مراجعه به خانه سینما، وزارت ارشاد و دادسرا تلاش کردند از پخش زودهنگام آن جلوگیری کنند تا فیلمبرداری تکمیل شده و در مورد پول هایی که به گفته این بازیگر «ناپدید» شده است شفاف سازی شود.

​​

بهرام رادان با انتقاد از آنچه آن را «قلدری پخش کننده» و «نبود قانون بازدارنده» خوانده گفته است که به تلاش برای کسب حقوق مادی و معنوی عوامل فیلم و جلب اعتماد مخاطب ادامه خواهند داد.

​​

گفته می شود بهرام رادان از شرکت «تصویر دنیای هنر» شکایت کرده است. این شرکت نیز در پاسخ گفته تنها پخش کننده فیلم بوده است و اختلافات مالی میان بازیگران و سرمایه گذاران ارتباطی به آنها ندارد.

از طرفی، بیننده ها بر روی شبکه های اجتماعی اعتراض خود را به پایان ناگهانی سریال ابراز کرده اند.

​​

بسیاری با اشاره به دیگر سریال های پخش خانگی از جمله «نهنگ آبی» و «ممنوعه» از سازندگان این آثار خواسته اند تا تمرکز خود را به جای درآمدزایی برساختن سریال های بامحتوا بگذارند تا علاوه بر جذب مخاطب در مورد مسائل گوناگون نیز فرهنگ سازی کنند.

نمایی از پوستر سریال عاشقانه
سریال «عاشقانه» در هزارتوی شبکه پخش خانگی؛ سانسور، تاخیر و تحقیر مخاطب
سریال «عاشقانه» محصول جدید شبکه خانگی است و ماجراهای چند زوج جوان را دنبال می کند که هر کدام به گونه ای با مشکلات عاطفی دست و پنجه نرم می کنند. منوچهر هادی، کارگردان این اثر در خلال این ماجراها، گوشه ای از معضلات اجتماعی جامعه ایران را نیز نشان می دهد.

​​

Telegram Banner