بلاگ ها

حسن روحانی چطور می خواهد حمایت از گروه های تروریستی را متوقف کند تا در ازای آن تحریم ها برداشته شود؟ مسئله، غیر ممکن بودن برداشتن تحریم ها نیست. مسئله اراده عالیترین مقام ایران است که تاکنون نشانه ای برای توقف حمایت از این گروه ها بروز نداده است.
از کودکی علاقه زیادی به موتور داشتم و همیشه دلم می خواست موتور سواری کنم. از این آرزوهای محال بود چون هیچ کدام از دوستان، آشنایان و اقوام موتور نداشتند و خلاصه هیچ راهی برای رسیدن به موتور نداشتم.
Default Author Profile
نویسنده: بهنود مکری
سه شنبه, 02/05/1396 - 21:58
در دو روز گذشته بحث برگزاری مناظره برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران، در صدر خبرها بود. ابتدا اعلام شد که مناظره ها زنده پخش نمی شود اما بعد از اعتراض و حتی بعضا تمسخر در فضای مجازی، تصمیم گرفته شد این مناظره زنده برگزار شود.
برای پوشش همایش سه روز آی‌بریج یا پل کارآفرینان ایران، آمریکا و جهان در بارسلون حضور دارم. همایش جالبی است.
در آمریکا نامزدهای انتخابات فارغ از اینکه برای چه دفتر و دستکی تلاش می کنند، یک قاعده خوب دارند که خود را عرضه می کنند. یعنی به مردم می گویند من هستم، من را انتخاب کنید، من به شما سرویس می دهم. این عرضه کردن، گاهی با حضور خانه به خانه است، گاهی با سخنرانی است ..
کلیولند ایالت اوهایو که این روزها میزبان خیل زیادی از شهروندان آمریکا از ایالتهای دیگر و حتی کشورهای جهان است با خیابانهای بسته مرز بندی شده است.
بالاخره پس از بیش از یکسال تبلیغات با خرجهای چند ده میلیون دلاری، مناظره، و سیاست بازی پشت و جلوی پرده از فردا شهر کلیولند در سواحل دریاچه های بزرگ میزبان چهار روزه کنوانسیون ملی حزب جمهوریخواه است.
چشمها را باید شست
Default Author Profile
نویسنده: بهنود مکری
دوشنبه, 03/24/1395 - 23:19
فلسفه زندگی گربه اینطور نیست. او تنها به کسانی وفادار است که دوستش دارند و برای جانش، زندگیش و موجودیتش ارزش و احترام قائل هستند...
Sara Dehghan
نویسنده: سارا دهقان
چهارشنبه, 02/15/1395 - 22:46
بازیکنی باهوش و تکنیکی که به دلیل مهارتهای فردی و حرکات منحصر به فردش به مامبای سیاه مشهور است، یک نوع مار آفریقایی که میتونه در هر فاصله ای طعمه خودش را نیش بزند
Default Author Profile
نویسنده: بهنود مکری
پنجشنبه, 01/26/1395 - 23:35
ساعت پنج عصر بود و مغازه داشت تعطیل می شد. چندین بچه گربه ریز و درشت که تازه از پناهگاه به اینجا آورده شده بودند، پشت میله ها نشسته بودند در انتظار کسی که آنها را به خانه ببرد.
Sara Dehghan
نویسنده: سارا دهقان
دوشنبه, 12/17/1394 - 19:23
زنان موفق ایرانی - آمریکایی
Default Author Profile
نویسنده: ماندانا تدین
دوشنبه, 12/10/1394 - 20:44
روز دوم سفر لس آنجلس؛ سیری در هنر فرش ایرانی
روز اول سفر لس آنجلس؛ سورپرایز با پورشه
Default Author Profile
نویسنده: ماندانا تدین
چهارشنبه, 12/05/1394 - 21:17
بعد از اینکه گزارش را به واشنگتن فرستادیم با سیاوش همکارم تصمیم گرفتیم در دهکده محل اقامت قدم بزنیم. تاریخ در معماری ساختمان‌ها نوع در و پنجره و نقاشیهای روی دیوارهای ساختمان‌ها مشهوده. تاریخ آردتز به عهد باستان بر می‌گرده.
گیتا آرین
نویسنده: گیتا آرین
دوشنبه, 11/05/1394 - 05:14