آرشیو

Abdolnaser Hemmati | عبدالناصر همتی
عبدالناصر همتی یک اقتصاددان و از مدیرانی است که در دولت اکبر هاشمی رفسنجانی به قدرت وارد شدند. او در دوران حسن روحانی به سمت ریاست بانک مرکزی رسید و اکنون امیدوار است در غیاب چهره های شاخص اصلاح طلب که به خاطر رد صلاحیت شورای نگهبان از نامزدی در انتخابات محروم‌اند، توجه و آرای آنها را جلب کند. در زیر نگاهی به سوابق و کارنامه او شده است:
Ebrahim Raisi | سید ابراهیم رئیسی
ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه و از نزدیکان رهبر جمهوری اسلامی، قصد دارد با پیروزی در انتخابات، به سمت ریاست جمهوری برسد.
Mohsen Mehralizadeh | محسن مهرعلیزاده
محسن مهرعلیزاده، متولد آذربایجان شرقی، از سیاستمداران رده میانی اصلاح طلب است که هر از گاهی صلاحیت او تائید شده و گاهی حتی برای انتخابات مجلس، صلاحیت او از سوی شورای نگهبان رد شده است.  در زیر نگاهی به سوابق و کارنامه او شده است:
امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی | Amir‑Hossein Ghazizadeh Hashemi
پزشک اصولگرا که از مشهد چهار دور در مجلس حضور یافته است. او از محافظه‌کاران است و مانند آنها با توافق هسته‌ای و مذاکره با غرب مخالف است.
Saeed Jalili | سعید جلیلی
سعید جلیلی چهره محافظه‌کار ایرانی است که پیشتر او را نزدیک به طیف مصباح یزدی می‌دانستند. او که مجروح جنگ عراق با ایران است، بیش از سه دهه پیش وارد وزارت خارجه شد و در مقطعی به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی، نماینده جمهوری اسلامی در مذاکرات هسته‌ای شد. در این مطلب نگاهی به سوابق و کارنامه او شده است:
Mohsen Rezaei | محسن رضایی
محسن رضایی، فرمانده سابق سپاه و چهره سیاسی نزدیک به آیت الله خامنه‌ای، یکی از کسانی است که تاکنون در چند دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده است. در این مطلب نگاهی به سوابق و کارنامه او شده است.
Alireza Zakani | علیرضا زاکانی
علیرضا زاکانی که از طیف تندروی اصولگرا است، از اعضای سرشناس بسیج بود و به نمایندگی مجلس ایران هم رسید. او اکنون امیدوار است که در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود. در این مطلب نگاهی به سوابق و کارنامه او شده است.
pompeo
00:00:54
سیاست خارجی ایالات متحده در برابر ایران؛ فشار حداکثری: شکست یا اهرم فشار؟ برنامه ویژه صدای آمریکا: شامل گفتگوی اختصاصی با مایک پمپئو، وزیر خارجه پیشین آمریکا چهارشنبه، ۲۹ اردیبهشت، ۱۰ شب به وقت ایران
نقشه کامل نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا - ۲۰۲۰
voa365
سه شنبه ۹ فوریه / ۲۱ بهمن - بخش فارسی صدای آمریکا نیرو جذب می‌کند: خبرنگار چند رسانه‌ای گزارشگر و تهیه کننده تلویزیون  Line producer
متمم «بخش ۵۰۸» در «قانون توانبخشی» مصوب سال ۱۹۷۳ که سال ۲۰۰۱ به اجرا گذاشته شد به افراد این اختیار را می دهد که شکایت اداری خود را علیه سازمانی که در دسترسی به فناوری مورد نظر کوتاهی کرده است ثبت کنند. این متمم، سازمان های فدرال را ملزم می کند مطابق روند رسیدگی به شکایات بخش ۵۰۴ به شکایات بخش ۵۰۸ رسیدگی کنند.
در مسابقات اوپن فرانسه، «مارکتا وانروسوا» تنیسور ۱۹ ساله چک با پیروزی بر رقیب بریتانیایی، به فینال رسید. 
عکس روز: از حواشی اوپن فرانسه تا جشنواره های اروپایی و آسیایی
00:24:00
شباهنگ جُنگ روزانه ای است به سبک يک مجله فرهنگی که آخرين خبرهای هنری، مد، سينمايی و آخرين نوآوری های علمی و تکنولوژی را برای بينندگان به ارمغان می آورد و با آنها در مورد آخرين اختراعات و نتايج جديدترين آزمايشات علمی گفت و گو می کند.
00:24:00
شباهنگ جُنگ روزانه ای است به سبک يک مجله فرهنگی که آخرين خبرهای هنری، مد، سينمايی و آخرين نوآوری های علمی و تکنولوژی را برای بينندگان به ارمغان می آورد و با آنها در مورد آخرين اختراعات و نتايج جديدترين آزمايشات علمی گفت و گو می کند.
00:15:00
چه آمار و اسناد برجسته ای در برنامه های پیشین «صفحه آخر» وجود داشته است؟ کدام فاش گویی در آن برنامه ها شما را در جای خود میخکوب کرده است؟ چه بخشی از برنامه های گذشته، شما را به فکر برده و خواسته اید دوباره ببینیدش؟ همه را در «برش هایی از صفحه آخر» ببینید.