لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ایران ۰۱:۱۵

مسابقات ماشین‌های تمام برقی در شیلی برگزار می‌شود


تیم اتومبیلرانی مهیندرای هند از جدیدترین اتومبیل الکتریکی این تیم به نام «ام۷ - الکترو‌» رونمایی کرد .

درحالیکه هفتمین فصل مسابقات فرمول ای، یا رقابتهای اتومبیلهای الکتریکی، ژانویه ۲۰۲۱ در شیلی آغاز خواهد شد، تیم‌ مهیندرا ریسینگ، با بهبودکارایی اتومبیل «ام۷ - الکترو‌» و تمدید قرارداد دو راننده ی خود الکس سیمز و الکس لین، امید دارد اولین قهرمانی خود را جشن بگیرد.

دیلباغ گیل ، مدیر عامل تیم مهیندرا ریسینگ با اشاره به تغییرات فنی انجام شده و بهبود دو نیم درصدی سرعت اتومبیل جدید، از آرزوی کسب جام و انگیزه بالای اعضای تیمش سخن گفت.

مدیر عامل تیم مهیندرا ریسینگ گفت: « برای ما ، من فکر می کنم این آرزوست که اولین قهرمان جهان باشیم، چون ما دوباره ازصفر شروع کردیم و تغییرات این فصل برای ما به مثابه شروعی دوباره است. می‌شود گفت به جای هفتمین قهرمان فرمول ای، حالا ما اولین قهرمان جهان هستیم. بنابراین من فکر می کنم که این امر به ما آرزو و انگیزه حرکت می‌دهد تا پیش برویم و بگوئیم امسال چیزی برای پیروزی وجود دارد که متفاوت از گذشته است. هر کسی که امسال پیروز بشود، اولین قهرمان جهان خواهد بود و هیچ چیز نمی‌تواند آن را پاک کند.»

فصل هفتم مسابقات فرمول ای با دو مسابقه متوالی، در ۱۶ و ۱۷ ژانویه در سانتیاگوی شیلی آغاز می شود و مرحله دوم این فصل در عربستان سعودی برگزار خواهد شد.

تقویم مراحل بعدی مسابقات اتومبیلهای الکتریکی، فرمول ای در فصل جدید هنوز اعلام نشده است.

XS
SM
MD
LG