لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۵۱

فوتبال حرفه ای آمريکايی مردان NFL ؛ <br>پيروزی پيتسبورگ استيلرز در برابر بالتيمور ريونز  - 2004-12-27


در بازيهای ليگ ملی فوتبال حرفه ای آمريکايی مردان NFL، تيم پيتسبورگ استيلرز با کسب پيروزی در برابر بالتيمور ريونز توانسته است از امتياز بازی در زمين خودی طی برگزاری مسابقات پلی آف ليگ در گروه کنفرانس آمريکايی برخوردار شود.

تيم استيلرز با رهبری بن راتليسبرگر کواتربک تيم که دو پاس منجر به تاچ دان (گل در اصطلاح NFL) داشت، تيم بالتيمور را با نتيجه ۷-۲۰ شکست داد و در حاليکه فقط يک مسابقه ديگر از بازيهای فصل معمول باقيمانده است تيم استيلرز با رکورد برد و باخت ۱۴ پيروزی و يک شکست که شامل ۱۳ پيروزی پياپی است، دارای بهترين رکورد بردو باخت در بازيهای گروه کنفرانس امريکايی است.

در بازی ديگر، تيم ايندياناپوليس کولتز قهرمان تيمهای بخش شمالی در گروه کنفرانس آمريکايی تيم سان ديه گو چارجرز قهرمان بخش غربی بازيهای گروه را در وقت اضافی با نتيجه ۳۱-۳۴ شکست داد.

پيتون منينگ کواتربک ماهر تيم کولتز با دو پاس منجر به تاچ دان تعداد پاسهای منجر به تاچ دان خود را در يک فصل واحد به ۴۹ رساند و از اين لحاظ در تاريخ ليگ رکوردساز شد. رکورددار قبلی دن مارينو ستاره پيشين ليگ است که در سال ۱۹۸۴ و با رهبری تيم ميامی دولفينز به بازی سوپربال، بازی فينال NFL، تعداد ۴۸ پاس منجر به تاچ دان داشت.

در مسابقات ديگر ليگ:

سياتل سی هاکس ۲۴، آريزونا کاردينالز ۲۱
نيواورلانز سنتس ۲۶، آتلانتا فالکونز ۱۳
بافالو بيلز ۴۱، سان فرانسيسکو فورتی ناينرز ۷
کارولينا پنترز 37، تمپا بی باکانيرز ۲۰
سينسيناتی بنگالز ۲۳، نيويورک جاينتس ۲۲
هوستون تکزنس ۲۱، جکسون ويل جاگوارز۰
ديترويت لايونز ۱۹، شيکاگو برز ۱۳
نيوانگلند پاتريوتز 23، نيويورک جتس ۷
دالاس کابويز ۱۳، واشنگتن رد اسکينز ۱۰
ميامی دولفينز ۱۰، کليولند بانز ۷

تيمهای سنت لوئيس رمز و فيلادلفيا ايگلز در سری مسابقات دوشنبه شبها بديدار هم رفتند که رمز با نتيجه ۷-۲۰ به پيروزی رسيد.

XS
SM
MD
LG