لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۲۶

چند گزارش ورزشی


سه مدال طلا برای وزنه بردار نوجوان ایران

مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان آسیا که در شهر جوئنجوی كره جنوبی برگزار میشود، برای تیم ایران تاکنون با سه مدال طلا همراه بوده است.

امروز، پنجشنبه، حمید ملكی در دسته ۶۹ كیلوگرم با مهار وزنه های ۱۲۸ و ۱۵۸ كیلوگرم در حركات یكضرب و دوضرب و مجموع ۲۸۶ كیلوگرم ۳ نشان طلا به دست آورد. پس از وی ورزشکارانی از چین تایپه و کره جنوبی به ترتیب دوم و سوم شد.


آرش میراسماعیلی، قهرمان جودوی جهان با دنیای قهرمانی وداع كرد

میراسماعیلی دارنده ۲ مدال طلای جهان در سالهای ۲۰۰۱ مونیخ و ۲۰۰۳ اوزاكای ژاپن وهمچنین ۳ مدال طلای آسیا در سالهای ۱۹۹۹ چین، ۲۰۰۱ اولان باتورِ مغولستان و ۲۰۰۸ سئول و همینطور دو مقام پنجمی و نهمی درالمپیک های ۲۰۰۰ سیدنی و ۲۰۰۸ پكن امروز پنجشنبه، پس از آخرین پیروزیش در رقابتهای جودوی جام فجر تهران، از ورزش قهرمانی کناره گیری کرد.


حذف ۲ نماینده تنیس ایران

مسابقات تنیس بین المللی اوگاندا، با حذف ۲ نماینده ایران همراه بود. در دور سوم از مرحله یک هشتم پایانی این رقابتها، دیروز كیارش سوری در دومین مسابقه خود مقابل حریفی از تركیه ۲ به صفر شكست خورد و از جدول مسابقات انفرادی كنار رفت. داریوش صابر مقابل نماینده آفریقای جنوبی ۲ به صفر مغلوب و حذف شد. مسابقه ارسلان محمدی هم در مرحله یک هشتم پایانی این مسابقات بدلیل بارندگی شدید نیمه کاره رها شد.

XS
SM
MD
LG