لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۳۸

قصد لنس آرمسترانگ به ازدواج با دوست دخترش


لنس آرمسترانگ دوچرخه سوار آمريکايی که با کسب جام قهرمانی تور فرانسه Tour de France برای هفت بار پياپی در تاريخ برگزاری مسابقات رکورددار است، در نظر دارد با دوست دخترش شريل کرو Sheryl Crow ازدواج کند. شريل کرو خواننده و ترانه سرای آمريکايی و برنده ۹ جايزه گرامی Grammy است که هر سال به بهترين های موسيقی در سبکهای مختلف اهدا می شود.

آرمسترانگ ۳۳ ساله پيشتر يکبار ازدواج کرده و سه فرزند دارد، ولی شريل کرو که ۴۳ سال دارد برای نخسين بار تن به ازدواج می دهد. لنس آرمسترانگ که اهل تکزاس است و ماه ژوئيه گذشته در پی کسب عنوان قهرمانی تور فرانسه برای هفتمين بار پياپی، از دوچرخه سواری حرفه ای بازنشسته شد.

او پس از چيره شدن بر بيماری سرطان که تا مغز و ريه هايش ريشه دوانده بود و کسب جام قهرمانی مسابقات، يک قهرمان ملی و الهام بخش ميليون ها بيمار سرطانی در سراسر جهان بوده است.

لنس که بنياد ويژه ای برای کمک به بيماران سرطانی تأسيس کرده است، تعهد پرداخت ۵۰۰ هزار دلار به تلاشهای امداد برای قربانيان توفان دريايی کاترينا را کرده است. کمکهای مالی وی بيشتر برای کمک به بازماندگان کاترينا که دچار سرطان هستند مورد استفاده قرار خواهد گرفت و احتمالأ ميزان آن افزايش خواهد يافت.

XS
SM
MD
LG