جمعه, ۱۲ تیر ۱۳۹۴ | ۳ ژوئیه ۲۰۱۵ | ایران ۱۲:۲۳

برای دریافت مستقیم اخبار و اطلاعات، در خبرخوان ( آر اس اس) رادیو صدای آمریکا ثبت نام کنید.

همه فیدهای آر اس اس

همه بخش‌ها: 
همه حوزه‌ها

جهان 
Voice of America provides a wide range of news, special coverage and reports about Iran آخرین خبرهای جهان در وب سایت صدای آمریکا

آمريکا 
Voice of America provides a wide range of news, special coverage and reports about America and various issues the country is facing. آخرین خبرهای آمریکا و جهان در وب سایت صدای آمریکا

ايران 
Voice of America provides a wide range of news, special coverage and reports about Iran آخرین خبرهای ایران و درباره ایران در وب سایت صدای آمریکا

خبرهای کوتاه 
سر خط خبرها / News Headlines short news and headlines around the world اخبار کوتاه از سرتاسر جهان

اقتصادی 
Voice of America provides a wide range of news, special coverage and reports about Economy and Finance بررسی آخرین تحولات اقتصادی در ایران و جهان

فرهنگ و زندگی 
Voice of America provides a wide range of news, special coverage and reports about Arts and Entertainment in Iran and around the world. مروری بر مسائل فرهنگی، هنری و سرگرم کننده در ایران و جهان

بلاگ ها 
وبلاگ خبرنگاران شبکه خبری فارسی صدای آمريکا | فارسی, The Voice of America broadcasts daily news and feature stories on radio, television and the Internet.

از همه جا 
گیتا - از همه جا

کادوس 
کادوس، غریبه نیست. صفحه ای ست آشنا برای حرف زدن. برای نوشتن و یاد کردن از دیروز، امروز و شاید فرداها. در این خانه از روزگار، خبر و رویدادها می نویسم.

دستی بر آتش 
بلاگ محمد منظرپور

در مترو 
در مترو، من قبلا بلاگ نداشتم اما آدمهایی رو دیدم که بلاگ داشتند و خودشون رو وبلاگر و بلاگ نویس می دونستند، پُز بلاگشون را می دادند. خوب شانس آوردیم (و خیلی چیزهای دیگه!) ، اینجا آمدیم و جزو بلاگ دارها شدیم.

روزنامچه 
روزنامچه

گیرنده شناخته نشد 
گیرنده شناخته نشد

تپق 
سیامک افق

نقطه سر خط 
نقطه سر خط

کاپ کیک 
کاپ کیک

کمی خودمانی تر 
الناز

پسر کالیفرنیا 
پسر کالیفرنیا

لبخند 
لبخند - smile

نوستالژی 
نوستالژی nostalgia

فاصله 
فاصله - distance

زنگ ورزش 
زنگ ورزش - gym class

اخترک ب ۶۱۲ 
asteroid B612 - اخترک ب ۶۱۲

آرش 2.0 
آرش 2.0

نیلوفرانه 
نیلوفر - niloofar

فیلترنت 
حامد - فیلترشکن

تلويزيون 
tv, television programs daily broadcast from VoA Farsi/ PNN برنامه های بخش فارسی تلویزیون صدای آمریکا روزانه پخش می شود.

ناهار با پرویز کاردان 
میهمان ناهار با پرویز کاردان، برنامه ای از بخش فارسی صدای امریکا.

گالری عکس 
در گالری عکس بخش فارسی صدای آمریکا گالری هایی با موضوع روز به نمایش در می آید. photo gallery is to provide a visual option of day's news to the viewers.

صفحه آخر - صدا 
صفحه آخر برنامه ای ست متفاوت که بطور زنده هرجمعه ساعت هشت تا نه شب پخش می شود. صفحه آخر، بیش از آن که به خبرها بپردازد، به آدمهای خبر می پردازد تا با نگاهی بی طرفانه، دیروز و امروز آدمها را در برابر بینندگان قرار دهد. مجری صفحه آخر هر جمعه آدمهای متفاوتی

ساعت خبر - صدا 
مشروح خبرهای ايران و جهان، بحث و بررسيهای مهمترين رويدادهای خبری روز در گفتگو با خبرسازان، کارشناسان و تحليلگران.

پرتره - صدا 
زندگی چهره های نامدار و ماندگار در اين برنامه در قالب يک مستند نيم ساعته به تصوير کشيده می شود. در اين برنامه هنرمندان، پژوهشگران، استادان دانشگاه، فعالان اجتماعی و ديگر شخصيتهای نام آشنا ما را با زندگی پر بار خود آشنا می کنند.

اخبار شامگاهی - صدا 
مشروح مهمترين خبرهای ايران و جهان، هر روز ساعت ده و نيم صبح واشنگتن، شش شب به وقت ايران.

اخبار شبانگاهی - صدا 
مشروح مهمترين خبرهای ايران و جهان، هر روز ساعت چهار بعد از ظهر واشنگتن، یازده و نيم شب به وقت ايران.

خیابان زندگی - صدا 
مجله هفتگی که به بررسی مسائل مختلف اجتماعی و فرهنگی می پردازد. در این برنامه گزارشهای متنوعی در زمینه های گوناگون، از مسائل زنان و کودکان گرفته تا ناهنجاریهای اجتماعی ارايه می شود.

شباهنگ - صدا 
شباهنگ جُنگ روزانه ای است به سبک يک مجله فرهنگی که آخرين خبرهای هنری، مد، سينمايی و آخرين نوآوری های علمی و تکنولوژی را برای بينندگان به ارمغان می آورد و با آنها در مورد آخرين اختراعات و نتايج جديدترين آزمايشات علمی گفت و گو می کند.

روی خط - صدا 
روی خط برنامه ای است برای شنیدن نظرات شما. با همفکری شما هر شب یک موضوع انتخاب می کنیم و شما می توانید از طریق تلفن، اسکایپ، فیس بوک یا ایمیل، به صورت زنده در بحث ما شرکت کنید. یک روز در ماه هم «تریبون آزاد روی خط» منتظر نظرها، پیشنهادها، و انتقادهای شماس

آنتن- صدا 
برنامه طنز هفتگی برای نسل جوان ایرانی. این برنامه هر هفته به مدت سی دقیقه با تهیه کنندگی و اجرای سامان اربابی و مهمانانش به مسائل روز جامعه ایرانی میپردازد.

سيمای آمريکا- صدا 
اين برنامه بيرون از دنيای پرشتاب خبرهای سياسی روز يا آنچه که سينمای هاليوود ارائه می کند، تصويری واقعی از مردمی که کشور آمريکا را ساخته اند نشان می دهد.

دقایقی با مکس - صدا 
"دقایقی با مکس" برنامه ای سرشار از خنده و طنز و لطفیه، با مکس امینی، کمدین جوان ساکن لس آنجلس. این برنامه، در برابر تماشاگران زنده حاضر در استودیو تصویر برداری می شود.

صدای شما - صدا 
"صدای شما" برنامه ای است برای انعکاس پیامهای شما در خصوص موضوعات روز ایران و جهان.

برترین ها

نظرسنجی

آرشيو نظرسنجی های قبلی