جمعه, ۷ فروردین ۱۳۹۴ | ۲۷ مارس ۲۰۱۵ | ایران ۱۴:۴۳

پیام رئیس جمهوری آمریکا به مناسبت نوروز ۱۳۹۴

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
پیام رئیس جمهوری آمریکا به مناسبت نوروز ۱۳۹۴i
X
۱۳۹۳/۱۲/۲۸ | ۲۱:۲۵
باراک اوباما رئیس جمهوری ایالات متحده، عصر روز پنجشنبه به وقت واشنگتن، با انتشار پیامی به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۴، با بیان این که ما در کاخ سفید حتی سفره هفت سین خود را چیده‌ایم، گفت امسال ما بهترین فرصت را در چندین دهه برای دنبال کردن آینده‌ای متفاوت میان ایران و آمریکا داریم.


ویژه برنامه مذاکرات ۱+۵ با ایران در روز یکشنبه، نهم فروردین ماه - ۲۹ مارس - با حضور ستاره درخشش رئیس بخش فارسی صدای آمریکا. با توجه به اهمیت فوق العاده فرجام مذاکرات هسته ای ایران و گروه ۱+۵، در هر ساعت از شبانه روز که نتیجه مذاکرات اعلام شود، تلویزیون صدای آمریکا به طور زنده از لوزان و واشنگتن به تحلیل محتوا و تبعات آن خواهد پرداخت.
از امروز تا اعلام نتیجه مذاکرات، گیرنده هایتان را روی کانال تلویزیونی صدای آمریکا تنظیم و تازه ترین خبرها را از تلویزیون و سایت فارسی صدای آمریکا تعقیب کنید.

 


جهان

عملیات آزادسازی تکریت با حملات ائتلاف به رهبری آمریکا شتاب گرفت

به گفته وزیر دفاع عراق، حمله‌های هوایی زیادی صورت گرفته که بسیار مؤثر بوده و به تروریست‌ها ضربه زده. حمله‌ها از روز چهارشنبه شروع شده و امروز هم ادامه دارد..
ادامه

بریتانیا: عدم توافق با ایران یعنی احتمال آغاز رقابت تسلیحاتی در منطقه

همزمان با ازسرگیری مذاکرات اتمی لوزان، وزیر خارجه بریتانیا روز پنجشنبه هشدار داد که اگر ایران و ۱+۵ به توافق نرسند، ممکن است یک رقابت اتمی تسلیحاتی در خاورمیانه آغاز شود.
ادامه

دادستان فرانسه: کمک خلبان «عمدا» باعث سقوط هواپیمای آلمانی شده است

به گفته دادستان مارسی خلبان قبل از سقوط خارج از کابین بوده و به دلیل قفل شدن در موفق به ورود به آن نشد؛ با این حال هیچ نشانه‌ای از تروریستی بودن این حادثه در دست نیست.
ادامه

گزارش دیدبان حقوق بشر از قتل و آدم ربایی گسترده توسط بوکوحرام

دیدبان حقوق بشر می‌گوید بوکوحرام در نیجریه، در سال گذشته بیش از هزار نفر را کشته، و صدها زن و دختر را نیز ربوده و آنها را وادار به گرویدن به اسلام و ازدواج اجباری کرده است.
ادامه

گزیده ها


 

نظرسنجی

آرشيو نظرسنجی های قبلی