شنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ | ۱ اوت ۲۰۱۵ | ایران ۰۷:۵۹

وزیر انرژی آمریکا: به بازرسان آژانس اعتماد داریم

نشست خبری کاخ سفید با حضور ارنست مونیز در حالی برگزار شد که توافق «محرمانه» ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی به موضوعی مبهم و انتقادآمیز برای برخی از قانون‌گذاران آمریکا تبدیل شده، و از سوی دیگر آژانس نیز اعلام کرده است که یوکیا آمانو روز چهارشنبه آینده با سناتورهای آمریکا دیدار خواهد کرد. ادامه


پکن میزبان رقابت‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ شد

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
پکن میزبان رقابت‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ شدi
X
۱۳۹۴/۰۵/۰۹ | ۱۳:۴۱
کمیته بین المللی المپیک روز جمعه پایتخت چین را به عنوان میزبانی المپیک زمستانی سال ۲۰۲۲ معرفی کرد. پکن پیشتر در سال ۲۰۰۸ نیز میزبان المپیک تابستانی بود و بدین ترتیب نخستین و تنها شهر جهان است که تا کنون میزبان هر دو رقابت‌های تابستانی و زمستانی المپیک بوده است.

جهان

دبیر کل سازمان ملل متحد کشته شدن نوزاد فلسطینی را محکوم کرد

سخنگوی سازمان ملل متحد روز جمعه گفت بان کی مون قتل کودک ۱۸ ماهه فلسطینی را به شدت محکوم می کند و خواستار آن است که عاملان حادثه به دست عدالت سپرده شوند.
ادامه

نوزاد ۱۸ ماهه فلسطینی در آتش‌سوزی عمدی خانه‌ای در کرانه باختری کشته شد

بر روی دیوارهای خانه نیز نوشته‌ها و طرح‌هایی به زبان عبری پیدا شده است، که شبیه به نشانه‌های مرتبط با حملات گذشته یهودیان افراطی علیه فلسطینی‌ها است.
ادامه

آمریکا از طالبان خواست مذاکرات صلح با افغانستان را ادامه دهد

در پی اعلام خبر مرگ ملا عمر رهبر طالبان، برگزاری دور دوم مذاکرات صلح این گروه با مقامات دولت افغانستان به تعویق افتاد. قرار بود دو طرف روز جمعه در پاکستان با یکدیگر دیدار کنند.
ادامه

پکن میزبان رقابت‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ شد

پایتخت چین در سال ۲۰۰۸ نیز میزبان المپیک تابستانی بود. بدین ترتیب پکن نخستین و تنها شهر جهان است که تا کنون میزبان هر دو رقابت‌های تابستانی و زمستانی المپیک بوده است.
ادامه

گزیده هانظرسنجی

آرشيو نظرسنجی های قبلی

برترین‌ها