دوشنبه، ۹ آذر ۱۳۹۴ | ۳۰ نوامبر ۲۰۱۵ | ایران ۱۱:۲۷

روز جهانی ایذر امسال، "رسیدن به صفر" نام گرفته است

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
روز جهانی ایذر امسال، "رسیدن به صفر" نام گرفته استi
X
۱۳۹۴/۰۹/۰۸ | ۱۹:۵۸
سه شنبه اول دسامبر ده آذر ماه روز جهانی ایدز است و موضوع امسال این روز بین المللی " رسیدن به صفر" نام گرفته است. سازمان ملل متحد می گوید از سال ۲۰۰۴ تاکنون روند ابتلا به این بیماری ۳۵ درصد کاهش یافته و مرگ ناشی از آن ۴۲ درصد کاهش داشته است.

جهان

گالری عکس پناهجویان در مرز یونان و مقدونیه با پلیس درگیر شدند

مقدونیه، صربستان، کرواسی و اسلونی پیشتر در ماه جاری میلادی تصمیم گرفتند تنها به مهاجرینی که اتباع کشورهای جنگ زده افغانستان، عراق و سوریه هستند اجازه ورود دهند.
ادامه

پلیس و معترضان به نشست تغییرات اقلیمی در پاریس درگیر شدند

پلیس و گروهی از مردم در آستانه برگزاری کنفرانس تغییرات اقلیمی در پاریس درگیر شدند. پلیس برای متفرق کردن معترضان از گاز اشک آور استفاده کرد و میدان رپوبلیک را تخلیه کرده است.
ادامه

ترکیه جسد خلبان روس را باز می گرداند

ترکیه روز یکشنبه گفت جسد خلبان هواپیمای روسی را که هفته گذشته نیروهای ترکیه آن را در مناطق مرزی با سوریه سرنگون کردند، به روسیه باز می گرداند. روز شنبه، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه فرمان تحریم های اقتصادی علیه ترکیه را امضا کرد.
ادامه

داعش از زمان اعلام خلافت اسلامی بیش از ۳۵۰۰ نفر را در سوریه اعدام کرده است

فعالان سوری می گویند "دولت اسلامی" یا داعش از زمان اعلام خلافتش در ژوئن سال ۲۰۱۴ بیش از ۳۵۰۰ نفر را در سوریه اعدام کرده است. سازمان نظارت بر وضعیت حقوق بشر سوریه مستقر در لندن روز یکشنبه اعلام کرد از این تعداد حدود ۲۰۰۰ نفر غیرنظامی بودند.
ادامه

گزیده ها


بلاگ زنده

تصویری منتسب به هواپیمای روسیه درحال سقوط

آخرین خبرها از تنش بین ترکیه و روسیه بعد سرنگونی هواپیمای روسی

ترکیه می گوید یک هواپیمای روسی را بخاطر نقض حریم هوایی ترکیه، سرنگون کرده است. این در حالیست که مقام های روسیه می گویند جت جنگی این کشور در حریم ترکیه نبوده است. ادامه


نظرسنجی

آرشيو نظرسنجی های قبلی

برترین ها