شنبه, ۹ اسفند ۱۳۹۳ | ۲۸ فوریه ۲۰۱۵ | ایران ۰۳:۵۸

کشمکش‌ها بر سر سخنرانی نتانیاهو به فضای مجازی کشیده شد

در آستانه سفر نخست وزیر اسرائیل به پایتخت آمریکا، سفارت اسرائیل در واشنگتن دست به کمپینی زده که ۱۰ سال پس از توافق احتمالی اتمی با ایران را به تصویر می‌کشد. این کمپین فعلاً با این توئیت آغاز شده: روزنامه نیویورک تایمز، تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۲۵، و تیترهای فرضی آینده پس از یک «توافق بد؟» ادامه


وندی شرمن: تحریم‌ ایران بدلیل تروریسم و نقض حقوق بشر پابرجاست

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
وندی شرمن: تحریم‌ ایران بدلیل تروریسم و نقض حقوق بشر پابرجاستi
X
۱۳۹۳/۱۲/۰۸ | ۱۹:۳۱
وندی شرمن معاون وزارت امورخارجه آمریکا می گوید بنظر می رسد ژاپن نگران برنامه اتمی ایران است. خانم شرمن این نظر را امروز، جمعه، درجریان یک سخنرانی به مناسبت هفتادمین سالگرد پایان جنگ جهانی دوم ، در بنیاد کارنگی برای صلح جهانی مطرح ساخت. گزارش شهلا آراسته

جهان

رئیس جمهوری لیبریا: در بحران ابولا آمریکا در کنار ما ماند

الن جانسون رئیس جمهور لیبریا با حضور در سنای آمریکا از کمک های ایالات متحده برای کنترل ابولا در کشورش قدردانی کرد. این نخستین سفر او به آمریکا، پس از آغاز اپیدمی اخیر ابولاست. در این حضور او گفت که کشورش به نقش پیشگام آمریکا و تأثیر حضور آن کشور در کنترل بیماری واقف است.
ادامه

ابراز نگرانی باستان‌شناسان از تخریب آثار باستانی عراق توسط داعش

درپی تخریب آثار باستانی عراق در موصل توسط داعش، باستان‌شناسان ابراز نگرانی کردند آن گروه ممکن است در یک برنامه هماهنگ، میراث تاریخی در مناطق تحت کنترل خود را تخریب کنند.
ادامه

مقام سازمان ملل افزایش شمار آوارگان سوریه را «نگران کننده» خواند

کمیسر عالی سازمان ملل در امور آوارگان، در گزارشی به شورای امنیت اعلام کرد بیش از ۲ میلیون جمعیت زیر ۱۸ سال سوریه در معرض این خطر قرار دارند، که «نسل گم‌شده» به حساب آیند.
ادامه

اوکراین تخلیه تسلیحات سنگین را از مناطق مورد توافق آغاز کرد

ارتش اوکراین اعلام کرده بود که حملات جدایی طلبان در ۳ روز گذشته کاهش یاقته است، اما روز پنجشنبه بار دیگر هشدار داد آنها همچنان به حمله به مواضع نیروهای دولتی ادامه می‌دهند.
ادامه

گزیده ها


نظرسنجی

آرشيو نظرسنجی های قبلی