سه شنبه, ۲۱ مهر ۱۳۹۴ | ۱۳ اکتبر ۲۰۱۵ | ایران ۲۱:۵۴

گسترش میزان بیکاری در ایران

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
گسترش میزان بیکاری در ایرانi
X
۱۳۹۴/۰۷/۲۱ | ۱۰:۳۸
تعداد قابل توجهی از جمعیت شهری و روستایی ایران بیکار هستند. آمارهای معتبر نشان می دهد در ۱۰ سال گذشته هیچ کاری برای ایجاد اشتغال در ایران صورت نگرفته است.

جهان

علی عبدالله صالح: ایران در یمن دخالتی ندارد

علی عبدالله صالح هرگونه مداخله ایران در درگیری های یمن را انکار کرد و گفت ایران فقط کمک هزینه تحصیلی در اختیار دانشجویان حوثی قرار می دهد.
ادامه

حمله مهاجمان فلسطینی در اسرائیل سه کشته برجاگذاشت

در حمله مردان فلسطینی به مسافران اتوبوسی در اورشلیم دو نفر کشته شدند. یک فلسطینی دیگر در نزدیکی تل‌آویو با ساطور به عابران در خیابان حمله کرد و یک نفر را کشت.
ادامه

حمله جنگنده های روسیه به ۸۶ هدف در سوریه

وزارت دفاع روسیه روز سه شنبه گفت نیروی هوایی در ۲۴ ساعت گذشته، به ۸۶ هدف تروریستی در سوریه حمله کرده است.
ادامه

سلمان رشدی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت: سرکوب آزادی بیان حمله به ذات بشر است

در حالیکه ایران به نشانه اعتراض به حضور سلمان رشدی، نمایشگاه کتاب فرانکفورت را تحریم کرد، آقای رشدی در سخنرانی اش گفت: "همواره گمان می‌کردم که دیگر لازم نیست در غرب درباره آزادی بیان بحث کنیم، چرا که آزادی بیان باید مثل هوایی باشد که نفس می‌کشیم."
ادامه

گزیده ها


بلاگ زنده

بحران سوریه - آخرین خبرها

به‌ روز شده همزمان با نشست سران کشورها در سازمان ملل، روسیه طرح جدیدی برای حل بحران سوریه مطرح کرده که مورد حمایت کشورهایی چون ایران قرار گرفته است. ظاهرا هدف این طرح حذف داعش و بعد تغییر بشار اسد رئیس جمهوری سوریه است. آخرین خبرهای بحران سوریه را اینجا پی بگیرید: ادامه

سرگی لاوروف، وزیر امورخارجه روسیه می گوید کشورش معتقد است بخش بزرگ مهمات آمریکایی که به اپوزیسیون سوری داده می شود به دست تروریست ها می رسد.


نظرسنجی

آرشيو نظرسنجی های قبلی

برترین‌ها