سه شنبه, ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ | ۳۱ مارس ۲۰۱۵ | ایران ۰۰:۳۱

ادامه مذاکرات فشرده در لوزان؛ ابهام در نتیجه

تا پایان مهلت دستیابی به تفاهم سیاسی بر سر اجزای اساسی توافق جامع هسته‌ای کمتر از دو روز باقی مانده. جان کری می‌گوید او و همکارانش تا ساعات پایانی به تلاش خود برای رفع مسائل دشوار ادامه خواهند داد. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید احتمال به نتیجه رسیدن گفتگوهای لوزان تا پایان سه شنبه ۵۰-۵۰ است. ادامه


گزارش روز دوشنبه مذاکرات ایران و ۱+۵ در لوزان

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
ناظران: لغو تحريم ها؛ گره اصلی مذاکراتi
X
۱۳۹۴/۰۱/۱۰ | ۱۳:۴۷
به‌گزارش نيلوفر پورابراهيم، خبرنگار اعزامی بخش فارسی صدای آمريکا به لوزان، ناظران می‌گويند اگر توافق بر سر موضوع برداشته شدن تحريم‌های شورای امنيت ‌که ايران بر آن اصرار دارد صورت گيرد، توافق در مورد بقيه مسايل راحت‌تر به‌دست خواهد آمد.

»»»»» ویژه برنامه مذاکرات هسته‌ای دوشنبه و سه‌شنبه (۱۰ و ۱۱ فروردین) – تا اعلام نتایج در هر ساعت از شبانه روز با تلویزیون، وب سایت و شبکه‌های اجتماعی صدای آمریکا باشید «««««با توجه به اهمیت فوق العاده فرجام مذاکرات هسته ای ایران و گروه ۱+۵، در هر ساعت از شبانه روز که نتیجه مذاکرات جاری اعلام شود، بخش فارسی تلویزیون صدای آمریکا به طور زنده از لوزان و واشنگتن به تحلیل محتوا و تبعات آن خواهد پرداخت.

از امروز تا اعلام نتیجه مذاکرات، گیرنده هایتان را روی کانال تلویزیونی صدای آمریکا تنظیم و تازه ترین خبرها را از تلویزیون و سایت فارسی صدای آمریکا تعقیب کنید.

 


جهان

ائتلاف به رهبری عربستان مواضع حوثی‌ها در صنعا را هدف حمله قرار داد

ائتلاف به رهبری عربستان سعودی، در حملات یکشنبه شب و روز دوشنبه انبار تسلیحات حوثی‌ها که در تونل‌های حفر شده در کوه‌های اطراف صنعا پایتخت یمن قرار داشتند، را هدف قرار داد.
ادامه

نتانیاهو: توافق اتمی یعنی پاداش تعدی ایران به یمن

به گفته نخست وزیر اسرائیل «توافقی که در لوزان در حال شکل‌گیری است، این پیام را ارسال می‌کند که ایران نه تنها برای تعدی (به یمن) هزینه‌ای نباید بپردازد، بلکه پاداش هم می‌گیرد.»
ادامه

تاکید اتحادیه عرب بر تشکیل نیروی نظامی متحد

رهبران کشورهای اتحادیه عرب روز یکشنبه اعلام کردند بحران یمن و دخالت نظامی کشورهای عرب در آن کشور، لزوم تشکیل ارتش واحد متشکل از کشورهای عرب را نشان می دهد.
ادامه

نتانیاهو توافق اتمی ۱+۵ با ایران را برای جهان «خطرناک» دانست

نخست وزیر اسرائیل، توافق احتمالی هسته‌ای بین قدرت های جهانی و ایران در چند روز آینده که در حال شکل‌گیری است را «بسیار بد» و برای جهان «خطرناک» دانست.
ادامه

گزیده ها


بلاگ زنده

لحظه به لحظه تا ضرب الاجل مذاکرات هسته‌ای

در این بخش به صورت زنده شما آخرین خبرها را درباره مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ در شهر لوزان سوییس می توانید دنبال کنید. این بخش در حال بروز رسانی لحظه‌ای است. ادامه

 

نظرسنجی

آرشيو نظرسنجی های قبلی

برترین‌ها