پنجشنبه, ۸ آبان ۱۳۹۳ | ۳۰ اکتبر ۲۰۱۴ | ایران ۲۲:۲۴

پرسشهای شما درباره قرعه کشی مهاجرت به آمریکا

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
پرسشهای شما درباره قرعه کشی مهاجرت به آمریکاi
X
۱۳۹۳/۰۸/۰۸ | ۱۶:۴۵
خانم سارا گرو از وزارت امور خارجه آمریکا روز جمعه ساعت ۱۰ شب ایران در برنامه روی خط به پرسشهای شما درباره نحوه آماده کردن و ارسال مدارک لازم پاسخ می دهدجهان

پیدا شدن دو گور دسته‌جمعی از قربانیان داعش در عراق

همزمان، سازمان دیدبان حقوق بشر نیز اعلام کرد پیکارجویان گروه موسوم به «دولت اسلامی» در پی تصرف موصل، دومین شهر بزرگ عراق در ماه ژوئن، صدها زندانی را قتل عام کرده بود.
ادامه

تخستین گروه از رزمندگان کرد عراقی وارد کوبانی شدند

گروه ناظر بر حقوق بشر در سوریه با اعلام این خبر گفت حدود ۱۰ نفر از نیروهای پیشمرگه از اقلیم خودمختار کردستان عراق از مرز ترکیه عبور کردند.
ادامه

اکثریت پارلمان تونس در اختیار نمایندگان لیبرال قرار گرفت

حزب اسلامگرای میانه‌رو النهضه، که پیشتر بر پارلمان تونس مسلط بود، در انتخابات پارلمانی روز یکشنبه، با از دست دادن ۲۳ کرسی، موفق شد تنها ۶۹ کرسی را در اختیار خود بگیرد.
ادامه

محدودیت اسرائیل برای سفر کارگران فلسطینی با اتوبوس «نژاد پرستانه» توصیف شد

گروه های حامی حقوق بشر، پیشنهاد اسرائیل را برای ممنوعیت سفر کارگران فلسطینی با همان اتوبوس هایی که شهرک نشین های اسرائیلی ساکن کرانه باختری نیز از آنها استفاده می کنند، محکوم کردند.
ادامه

گزیده ها


اقتصادی

تصمیم بانک مرکزی آمريکا به توقف خريد اوراق قرضه و پائین نگه داشتن نرخ بهره

بسیاری از تحلیلگران می‌گويند افزایش نرخ دست کم تا اواسط سال آینده اتفاق نخواهد افتاد. اما تاثير توقف برنامه خريد اوراق قرضه توسط بانک مرکزی کمتر پيداست
ادامه

مذاکرات گازی اوکراین و روسیه بدون نتیجه پایان یافت

با این حال یک مقام اتحادیه اروپا در این زمینه گفت پیش‌نویس یک «تفاهمنامه مشترک» برای بررسی به مسکو و کیف فرستاده شده است.
ادامه

دبیرکل اوپک: از افت قيمت نفت «عصبی» نشويد

عبدالله البدری: در پايان سال جاری قيمت نفت اوپک بطور متوسط ۱۰۰ دلار برای هر بشکه خواهد بود، پس ما وضعمان برای سال ۲۰۱۴ خوب است
ادامه

پیشنهاد نفت ۷۰ دلاری در بودجه سال آینده ایران

در صورت پیش بینی ۷۰ دلار برای هر بشکه نفت در بودجه سال آینده، دولت باید سال آینده در انتظار افت یک چهارم از درآمد خود باشد
ادامه

فرهنگ و زندگی

ناامن ترین سیستم حمل و نقل عمومی برای زنان

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد شهر بوگوتا، پایتخت کلمبیا ناامن ترین سیستم حمل و نقل عمومی برای زنان را دارد. در بین ۱۶ شهری که هدف نظرسنجی بودند، نیویورک از همه امن تر عنوان شد و به دنبال آن توکیو، پکن و لندن قرار گرفتند.
ادامه

پیگیری اسیدپاشی در اصفهان؛ فعلا رسانه‌ها متهم هستند

دادستان: رسانه‌هایی که اسیدپاشی را به افراد یا گروه‌های خاصی مرتبط می‌کنند موجب تشویش اذهان عمومی می‌شوند و خود این اقدام، ایجاد اتهام و برخوردی غیرقابل اغماض است
ادامه

خرید اشیای عتیقه مسروقه در عراق و سوریه، ریختن پول به جیب داعش

جنگ‌ها، همواره عواقبی ورای تلفات انسانی، ویرانی و بی‌ثباتی سیاسی و اقتصادی برجا‌می‌گذارند. در سوریه و عراق، تاراج میراث فرهنگی یکی از چهره‌های کمتر مطرح شده جنگ است.
ادامه

از نگاه شما

خبر، عکس و فیلم های خود را از طریق زیر برای ما بفرستید تا اگر مایل باشید به نام خودتان در برنامه های بخش فارسی صدای آمریکا مورد استفاده قرار گیرند.

برای ارسال مطالب خود اینجا را کلیک کنید.


نظرسنجی

آرشيو نظرسنجی های قبلی

دانلود نسخه جدید اپلیکیشن های اندروید و اپل صدای آمریکا
 

Download mobile app for your Android device.
Download mobile app for your iPhone or iPad.