دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ | ۲ مارس ۲۰۱۵ | ایران ۰۸:۳۰

سخنرانی وزرای خارجه آمریکا و ایران در کمیته حقوق بشر سازمان ملل

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
سخنرانی وزرای خارجه آمریکا و ایران در کمیته حقوق بشر سازمان مللi
X
۱۳۹۳/۱۲/۱۰ | ۱۹:۰۲
آقای کری که قرار است فردا در سفر اروپایی خود ابتدا به ژنو سفر کند، در حاشیه اجلاس کمیته حقوق بشر سازمان ملل با همتای روسی خود دیدار و در مورد موضوع‌هایی نظیر بحران اوکراین که رابطه دو کشور را تحت تاثیر قرار داده است، گفت و گو خواهد کرد. از سوی دیگر، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران نیز قرار است در همان روز و پیش از سخنرانی آقای کری، در کمیته حقوق بشر سازمان ملل سخنرانی کند. در سه سال گذشته این برای اولین بار است که وزیر امور خارجه ایران در این اجلاس شرکت می‌کند. گزارش از نيلوفر پورابراهيم.

جهان

نیروهای داعش در صلاح‌الدین هدف یک حمله گسترده قراردارند

نیروهای ارتش عراق به همراهی شبه نظامی‌های شیعه در تدارک یک حمله گسترده و تهاجمی به داعش، مواضع این گروه را در استان صلاح‌الدین مورد یورش قرار می‌دهند. نخست وزیر عراق اظهار کرد نیروهای ارتش در کنار شبه‌نظامیان شیعه، مواضع دولت اسلامی یا داعش را در صلاح‌الدین مورد حمله قرارخواهند داد.
ادامه

اطلاعات تازه‌ترین گوشی‌ها و ابزار هوشمند، در کنگره جهانی موبایل

درست قبل از شروع به كار كنگره، ويديوهاي مربوط به گوشي جديد شركت تايواني اچ تي سي به نام «ام ٩» از طريق شبكه يوتيوب يك خبرنگار آماتور چيني، به رسانه ها درز پيدا كرد.
ادامه

استقبال اتحاديه ميهنی کردستان عراق از پیشنهاد اوجالان به پ.کا.کا

سعدی احمد بيره، مسئول روابط خارجی اتحاديه ميهنی کردستان عراق از پيشنهاد عبدالله اوجالان، رهبر حزب کارگران کردستان ترکيه (پ.کا.کا) استقبال کرد. اوجالان، از نيروهای مسلح خود در بلندی های قنديل در منطقه کردستان عراق خواسته است سلاح ها يشان را بر زمين بگذارند.
ادامه

«جلاد داعش تمایل به خودکشی داشت»

ایمیل های منتشر شده از محمد اموازی، فردی که گفته می شود در ویدیوهای داعش ظاهر می شود و سر گروگان های گروه «دولت اسلامی» را از بدن جدا می کرد، حاکی از آن است که او پیش از ترک بریتانیا، به خودکشی گرایش داشته است.
ادامه

گزیده ها


نظرسنجی

آرشيو نظرسنجی های قبلی