پنجشنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ | ۳ سپتامبر ۲۰۱۵ | ایران ۰۲:۱۱

جان کری: رد توافق اتمی با ایران "هزینه گزافی" در پی خواهد داشت

وزیر خارجه آمریکا با تاکید بر این که توافق اتمی به دست آمده همه مسائل جامعه جهانی با تهران را حل و فصل نخواهد کرد، گفت ایالات متحده دوست دارد که رفتار ایران در منطقه تغییر کند، اما روی آن حساب نمی‌کند و همچنان با تحرکات بی‌ثبات‌کننده تهران و عوامل آن در منطقه مقابله خواهد کرد. ادامه


واکنش به سخنرانی جان کری درباره توافق اتمی ایران

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
واکنش معاون پیشین وزارت دفاع آمریکا به سخنرانی کری درباره توافق اتمی ایرانi
X
۱۳۹۴/۰۶/۱۱ | ۱۹:۳۴
واکنش داگ فایث معاون پیشین وزارت دفاع آمریکا در دولت جورج بوش رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده به سخنرانی روز چهارشنبه جان کری وزیر خارجه دولت باراک اوباما در مرکز ملی قانون اساسی در فیلادلفیا در دفاع از توافق هسته‌ای با ایران.

جهان

لیبی ورود ایرانی ها را ممنوع کرد

دولت لیبی در بنغازی، که از شناسایی بین المللی برخوردار است، یمنی ها، ایرانی ها و پاکستانی ها را از ورود به کشور ممنوع کرده است.
ادامه

توافق اتمی ایران و بحران خاورمیانه محور مذاکرات اوباما و ملک سلمان

دیدار رودرروی اوباما و ملک سلمان در زمان بی‌ثباتی خاورمیانه، و در حالی که ائتلاف به رهبری آمریکا مواضع داعش را بمباران می‌کند و عربستان در جنگ با حوثی ها در یمن هستند، رخ می دهد.
ادامه

در انفجار بمب در لاذقیه ۱۰ تن کشته شدند

در انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در میدانی در بندر لاذقیه در سوریه در روز چهارشنبه، دستکم ۱۰ تن کشته و ۲۵ نفر مجروح شدند.
ادامه

چین برای رژه نظامی در سالگرد شکست ژاپن آماده می شود

چین خود را برای رژه نظامی بزرگ روز پنجشنبه که بمنظور بزرگداشت شکست نیروهای ژاپن در پایان جنگ جهانی دوم برگزار می شود آماده می کند.
ادامه

گزیده هانظرسنجی

آرشيو نظرسنجی های قبلی

برترین‌ها