لینکهای قابل دسترسی

یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ایران ۱۳:۴۷

۲۲ روز تا انتخابات | آغاز تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در ایران روز جمعه ۲۹ اردیبهشت برگزار می شود. آخرین خبرهای انتخاباتی را در این صفحه بخوانید


۰۶:۴۳ ۸.۲.۱۳۹۶
۱۹:۰۹ ۵.۲.۱۳۹۶

وعده های اقتصادی نامزدهای ریاست جمهوری همچنان ادامه دارد. در حالیکه وعده قالیباف برای ایجاد پنج میلیون شغل و پرداخت ماهیانه ۲۵۰ هزار تومان به افراد جویای کار، عوام فریبانه خوانده شده، ابراهیم رئیسی نیز وعده افزایش یارانه های نقدی و ایجاد سالانه یک و نیم میلیون شغل داده است.

۱۹:۰۷ ۵.۲.۱۳۹۶

آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، در جلسه‌ای با مقام‌های حکومت ایران از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خواست که قول دهند برای توسعه اقتصادی به جای "نگاه به بیرون مرزها" به داخل توجه داشته باشد.

۲۰:۵۷ ۴.۲.۱۳۹۶

۲۰:۳۸ ۴.۲.۱۳۹۶

خبرگزاری خبرآنلاین واکنش کاربران به سخنان امام جمعه موقت تهران را منتشر کرده است. کاربری نوشته: «خدایا یعنی منظورش کیه؟؟؟؟ چرا اینقدر پیچیده و کلی صحبت کرده؟؟؟؟» . کاربر دیگری نیز نوشته «به نظرتون امام رضا، کسی که خدمت به امام رضا را ول می کنه تا به جاش رئیس جمهور بشه را می پسنده؟».

کاربر دیگر هم به نظرات قبلی امام جمعه تهران اشاره کرده و نوشته: «جناب صدیقی همون کسی که حامی پر و پا قرص احمدی نژاد بود ... دوره احمدی نژاد از امام زمان هزینه کردند، نتیجه اش را دیدیم این بار قراره از امام رضا هزینه کنن. خدایا خودت حامی ما مردم باش.»

یکی هم از امام جمعه تهران پرسید « اگر آن وقت نامزد امام رضا پسند شما انتخاب نشد چه؟»

۲۰:۳۱ ۴.۲.۱۳۹۶

سخنان امام جمعه موقت تهران در یک حسینیه خبرساز شده است. کاظم صدیقی روز دوشنبه در یک سخنرانی درباره انتخاب رئیس جمهوری آینده گفت: «باید از خدا بخواهیم کسی که هیئتی و امام رضا پسند و دلسوز و مبارزه گر با فساد باشد انتخاب شود. باید خط را بشناسیم و ببینیم چه کسی غیرت دارد و همان را انتخاب کنیم .»

بسیاری این سخنان را حمایت از ابراهیم رئیسی با توسل به اعتقادات مذهبی مردم و تخریب دیگر نامزدها دانستند.

۱۵:۱۸ ۴.۲.۱۳۹۶

غلامحسین اسماعیلی، رئیس کل دادگستری استان تهران از تشکیل سه پرونده برای تخلف انتخاباتی در تهران خبر داد. او گفت که این پرونده‌ها در حال حاضر به دادگاه ارجاع شده و تاکید شده است که دادگاه با رعایت اولویت رسیدگی کند.

۱۵:۴۶ ۳.۲.۱۳۹۶

دفتر هاشمی شاهرودی، از فقهای شورای نگهبان، با صدور بیانیه ای درخواست او از رهبری برای صدور حکم حکومتی مبنی بر تایید صلاحیت محمود احمدی نژاد را رد کرد.

۱۵:۴۲ ۳.۲.۱۳۹۶

محمود احمدی نژاد و حمید بقایی در نخستین واکنش پس از رد صلاحیت خود، طی بیانیه ای اعلام کردند که در انتخابات پیش رو از هیچ نامزدی حمایت نخواهند کرد.

۲۲:۳۸ ۲.۲.۱۳۹۶

سخنگوی وزارت کشور اعلام کرد که در جلسه ستاد تبلیغات انتخابات کشور با حضور نمایندگان دادستان و صدا و سیما تصمیم بر آن شد که اقداماتی برای رفع نگرانی از پخش زنده مناظره های انتخاباتی صورت گیرد و این مناظره ها به طور زنده پخش شود.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG